TATRA 8P6R33
- 2018
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12902 cm³
- 355 kW ≈ 483 k
VINTNU8P6R33JK002294
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 14:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNU8P6R33JK002294
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- 8P6R33
- Typ
- / T 158 / II
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 26. 10. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 10. 2018
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12902 cm³
- Výkon
- 355 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Vodohospodářská společnost Benešov a.s. (IČO 47535865) od 26. 10. 2018
- Vlastník: Vodohospodářská společnost Benešov a.s. (IČO 47535865) od 10. 11. 2025
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (TATRA 8P6R33 2018 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 35 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)Nový provozovatel Vodohospodářská společnost Benešov a.s. (IČO 47535865)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2019Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2020 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-19-10-1938
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2021 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-20-10-1865
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2022 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-21-10-2058
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2023 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-22-10-1962
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2024 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-23-10-0723
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2025 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-24-10-0782
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2026 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-25-10-0582
-
Nový vlastník Vodohospodářská společnost Benešov a.s. (IČO 47535865)
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- 8P6R33
- Typ
- / T 158 / II
- Varianta
- I8P6R33S320230355IUXX
- Verze
- 0344AM1054BX
- Typ kód
- T 158 / II
- VIN
- TNU8P6R33JK002294
- PČV
- 15457627
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- TATRA TRUCKS A.S., KOPŘIVNICE, ČR
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 26. 10. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 10. 2018
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAF TRUCKS NV
- Typ motoru
- PACCAR MX-13 355 H2
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 355 / 1600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12902
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 88
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2016/1718C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 1200
- Za jízdy
- 81.8
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7710/ 2550/ 3600
- Rozvor [mm]
- 3 440 + 1 320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 13120
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 30000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
11500/ 9500
11500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 54000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 K/ 22.5X11.75
315/80 R 22.5 156/150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80 R 22.5 156/150 K [2]/ 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VS - MONT, S.R.O. 1030, LAZY POD MAKYTOU, SK
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S RINGFEDER 4040/G150
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8008-224-07
- ES/EU
- e8*2007/46*0041*07
- Číslo ORV
- UBL022778
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- Dne 26.10.2018 Proveden zápis stavby druhého stupně do ORV na základě ES prohlášení o shodě - COC list.
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2: T 158 / II; I8P6R33S320230355IUXX; 0344AM1054BX
#V.9b: 2016/1718C; EURO 6
#O.1: 18 000/18 000 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. Dne 26.10.2018 Proveden zápis stavby ve druhém stupni výroby na základě COC listu.
Na výrobním štítku vozidla je uvedena homologace typu vozidla v I. stupni výroby
e8*2007/46*0041*07 výrobce TATRA TRUCKS A.S., KOPŘIVNICE, ČR, a dále je vozidlo
vybaveno doplňkovým výrobním štítkem s homologací e27*2007/46*0012*02, výrobce
VS - MONT, s.r.o., 1030, Lazy pod Makytou, SK.
Na vozidle namontováno ZVS oranžové barvy v počtu 2 ks.
Na vozidle provedena výměna TZ Třída C50-X za Třída S dle prohlášení výrobce vozidla
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit, zkopírujte si ho: TNU8P6R33JK002294
- Zjištění pojistitele vozidla – Česká kancelář pojistitelů externí – formulář je určen hlavně poškozeným při dopravní nehodě; zadejte do něj VIN.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.