SUZUKI SX4

  • 2022
  • BÍLÁ
  • benzin (BA)
  • 1373 cm³
  • 95 kW ≈ 129 k

VINTSMJYAD2S00A10790

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TSMJYAD2S00A10790

SUZUKI SX4 – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Maďarská republika), datum dovozu 13. 9. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 48 dnů (13. 9. 2022 až 31. 10. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SUZUKI
Model
SX4
Typ
/ JY
Rok výroby
2022
Datum 1. registrace
8. 3. 2022
Datum 1. registrace v ČR
13. 9. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1373 cm³
Výkon
95 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 1. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
28 371 km
při prohlídce 28. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 32–61 tis. km (medián 44 190 km, 614 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
CanoCar, s.r.o.
od 7. 5. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 3. 2022 První registrace Registr silničních vozidel
13. 9. 2022 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
13. 9. 2022 Nový vlastník a provozovatel Pavel Tobolič (IČO 12370541) Registr silničních vozidel
31. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel CanoCar, s.r.o. (IČO 60710641) Registr silničních vozidel
17. 1. 2023 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
7. 5. 2025 Nový vlastník a provozovatel CanoCar, s.r.o. (IČO 60710641) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 2023202420252026 12. 9. 2022: 6 298 km27. 10. 2022: 6 353 km16. 1. 2023: 6 439 km28. 1. 2026: 28 371 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3770) 28 371 km způsobilé bez závad 28. 1. 2028
7. 5. 2025 Evidenční kontrola Brno (č. 3770) – způsobilé bez závad
16. 1. 2023 Evidenční kontrola Brno (č. 3770) 6 439 km způsobilé bez závad
27. 10. 2022 Evidenční kontrola Brno (č. 3770) 6 353 km způsobilé bez závad
12. 9. 2022 Evidenční kontrola Příbram (č. 3241) 6 298 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-22-09-0368
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Maďarská republika
    Nový vlastník a provozovatel Pavel Tobolič (IČO 12370541)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-22-10-1508
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-22-10-1503
  5. Nový vlastník a provozovatel CanoCar, s.r.o. (IČO 60710641)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-23-01-0705
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  8. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  9. Konec vyřazení z provozu BRNO
  10. Nový vlastník a provozovatel CanoCar, s.r.o. (IČO 60710641)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-25-05-0306
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2028 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-26-01-1000
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (SUZUKI SX4 2022 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,4 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52,7 %

Srovnáváme s 258 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SUZUKI SX4

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 18. 11. 2024, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 3. 9. 2019 – 24. 5. 2024) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
SUZUKI
Obchodní označení
SX4
Typ
/ JY
Varianta
AD2S
Verze
AT
Typ kód
JY
VIN
TSMJYAD2S00A10790
PČV
17555727
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
MAGYAR SUZUKI CORPORATION, MAĎARSKO
Rok výroby
2022
Datum 1. registrace
8. 3. 2022
Datum 1. registrace v ČR
13. 9. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SUZUKI MOTOR CORPORATION
Typ motoru
K14D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
95 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1373
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
195

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AP
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 129
Spotřeba předpis
2018/1832AP
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.2 / 4.9 / 5.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 3750
Za jízdy
67

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4300/ 1785/ 1580
Rozvor [mm]
2600
Rozchod [mm]
1535/ 1505/ /
Provozní hmotnost
1315
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1710/ 1710
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1040/ 1040
920/ 920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
600/ 600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3210/ 3210
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/55R17 94V/ 17X6 1/2J ET 50
215/55R17 94V/ 17X6 1/2J ET 50
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e4*2007/46*0779*14
Číslo ORV
UBN463949
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
IDV MAD.
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: 215/60 R16 95H ; 16 X 6,5J
215/55 R17 94V ; 17 X 6,5J
DOVOZ MAĎARSKO
PRVNÍ REGISTRACE DLE DOKLADU ME27909
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)