SUZUKI IGNIS 1.3

  • 2005
  • STŘÍBRNÁ-METAL
  • BA 95 B
  • 1328 cm³
  • 68 kW ≈ 92 k

VINTSMMHX51S00199455

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TSMMHX51S00199455

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SUZUKI
Model
IGNIS 1.3
Typ
SUZUKI IGNIS 1.3 MH / MH
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
18. 5. 2005
Datum 1. registrace v ČR
18. 5. 2005
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1328 cm³
Výkon
68 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
266 225 km
při prohlídce 6. 2. 2017

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 83–150 tis. km (medián 115 476 km, 598 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Montamilk, s.r.o.
od 18. 5. 2005

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 5. 2005 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
18. 5. 2005 Nový vlastník a provozovatel Montamilk, s.r.o. (IČO 49822829) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000 2010201220142016 11. 5. 2009: 156 000 km21. 2. 2011: 212 496 km22. 2. 2013: 239 266 km17. 2. 2015: 251 000 km6. 2. 2017: 266 225 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 2. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3229) 266 225 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 2. 2019
17. 2. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3229) 251 000 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 2. 2017
22. 2. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3209) 239 266 km způsobilé
4 lehké
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
22. 2. 2015
21. 2. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3209) 212 496 km způsobilé bez závad 21. 2. 2013
11. 5. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3229) 156 000 km způsobilé bez závad 11. 5. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový vlastník a provozovatel Montamilk, s.r.o. (IČO 49822829)
  2. Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2013 · stanice: MARŠÁLA KONĚVA 660/44, 28802, NYMBURK
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2015 · stanice: MARŠÁLA KONĚVA 660/44, 28802, NYMBURK
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2017 · stanice: DOPRAVNÍ 2624, 28802, NYMBURK · protokol CZ-3229-15-02-0282
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2019 · stanice: DOPRAVNÍ 2624, 28802, NYMBURK · protokol CZ-3229-17-02-0075
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SUZUKI IGNIS 1.3 2005 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55 %

Srovnáváme s 782 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SUZUKI IGNIS 1.3

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 17. 3. 2022, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
  • 18. 6. 2015, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
SUZUKI
Obchodní označení
IGNIS 1.3
Typ
SUZUKI IGNIS 1.3 MH / MH
Varianta
X51S
Verze
5MT
Typ kód
MH
VIN
TSMMHX51S00199455
PČV
5553228
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
MAGYAR SUZUKI, CO., MAĎARSKO
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
18. 5. 2005
Datum 1. registrace v ČR
18. 5. 2005
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
SUZUKI M.C., JAPONSKO
Typ motoru
M13A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
68 / 6000
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1328
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.3 / 5.5 / 6.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 4500
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3770/ 1605/ 1565
Rozvor [mm]
2360
Provozní hmotnost
1030
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1470/ 1470
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
770/ 770
760/ 760
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
350/ 350
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2270/ 2270
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
30
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R14 81 T/ 4.5 J X 14 ET 45
165/70 R14 81 T/ 4.5 J X 14 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TSMMHX51S00199455
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
4499-003-01
Číslo TP
BF972902
Číslo ORV
UAG540868
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
NYMBURK

Další ověření (externí odkazy)