MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15
- 2010
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2977 cm³
- 107 kW ≈ 145 k
VINTYBFE85BE6DU24435
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFE85BE6DU24435
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MITSUBISHI FUSO
- Model
- CANTER 7C15
- Typ
- / 46782512
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2010
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2977 cm³
- Výkon
- 107 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MIVET, s.r.o. (IČO 27363627) od 7. 4. 2010
- Provozovatel: MIVET, s.r.o. (IČO 27363627) od 7. 4. 2010
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let (všechny roky výroby): 164–338 tis. km (medián 251 117 km, 97 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 4. 2010 | První registrace | MIVET, s.r.o. (IČO 27363627) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 1. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 207 299 km | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 1. 2027 |
| 9. 1. 2025 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 193 854 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 12. 2025 |
| 13. 12. 2024 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 193 694 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 7 vážných
| 12. 1. 2025 |
| 6. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 179 015 km | způsobilé | 10 lehkých
| 6. 12. 2024 |
| 8. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 169 543 km | způsobilé | 10 lehkých
| 8. 12. 2023 |
| 14. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 158 421 km | způsobilé | 10 lehkých
| 14. 12. 2022 |
| 27. 1. 2021 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | 149 586 km | způsobilé | 10 lehkých
| 27. 1. 2022 |
| 27. 1. 2021 | Měření emisí | Jičín (č. 560401) | 149 579 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2022 |
| 3. 2. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 138 584 km | způsobilé | 12 lehkých
| 3. 2. 2021 |
| 31. 1. 2020 | Měření emisí | Pardubice (č. 560613) | 137 557 km | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2021 |
| 1. 2. 2019 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3307) | 129 653 km | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 2. 2020 |
| 14. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 128 258 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 3 vážné
| 14. 1. 2020 |
| 26. 1. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 115 620 km | způsobilé | 7 lehkých
| 26. 1. 2019 |
| 26. 1. 2018 | Měření emisí | Staré Hodějovice (č. 530117) | 115 613 km | – | bez závad | 26. 1. 2020 |
| 20. 2. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 103 835 km | způsobilé | 9 lehkých
| 20. 2. 2018 |
| 1. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 87 763 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 3. 2017 |
| 2. 3. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 69 713 km | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 3. 2016 |
| 26. 2. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 50 512 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 2. 2015 |
| 4. 4. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 36 948 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2014 |
| 27. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 36 367 km | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 26. 4. 2013 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 24 398 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 3. 2013 |
| 5. 4. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 10 440 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 4. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel MIVET, s.r.o. (IČO 27363627)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2015 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-02-1066
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-01-3420
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-01-0162
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-02-0129
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2021 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-02-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-01-0307
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-12-0141
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-22-12-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-23-12-0029
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2025 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-24-12-0883
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2025 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-25-01-0465
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2027 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-26-01-0379
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 2010 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,7 %
Srovnáváme s 24 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- MITSUBISHI FUSO
- Obchodní označení
- CANTER 7C15
- Typ
- / 46782512
- Varianta
- FE85BE6S
- Typ kód
- 46782512
- VIN
- TYBFE85BE6DU24435
- PČV
- 8490685
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- MITSUBISHI FUSO TRUCK & BUS, CO., JAPONSKO
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2010
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ KONTEJNERU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MITSUBISHI FUSO TRUCK & BUS, CO., JAPONSKO
- Typ motoru
- 4M42-3AT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 107 / 3200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2977
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO IV
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.53
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 2400
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4600/ 2250/ 2250
- Rozvor [mm]
- 3350
- Provozní hmotnost
- 3630
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7500/ 7500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3100/ 3100
5200/ 5200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 11000/ 11000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R 17.5 123/121 M/ 17,5 X 6.00 ET 127
205/75 R 17.5 123/121 M [2]/ 17,5 X 6.00 ET 127
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PALFINGER
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5971-060-03
- Číslo TP
- UJ667427
- Číslo ORV
- UAH317470
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DNE 18.12.2024 OPRAVENA KARTA VOZIDLA DLE SKENU TP NA POKYN MD.
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#V.6: hodnota podle předpisu EHK OSN č. R 24, je uvedena na štítku na
motoru; hodnota korigovaného součinitele absorpce podle směrnice
72/306/EHS je 0.30.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFE85BE6DU24435
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.