MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15

  • 2009
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2977 cm³
  • 107 kW ≈ 145 k

VINTYBFE85BE6DU24459

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFE85BE6DU24459

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MITSUBISHI FUSO
Model
CANTER 7C15
Typ
MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 46782512 / 46782512
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
13. 5. 2009
Datum 1. registrace v ČR
13. 5. 2009
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2977 cm³
Výkon
107 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
96 235 km
při prohlídce 24. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let (všechny roky výroby): 130–342 tis. km (medián 240 300 km, 91 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Technické služby, a.s. Slezská Ostrava
od 13. 5. 2009

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 5. 2009 První registrace Technické služby, a.s. Slezská Ostrava (IČO 47674725) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 201120142017202020232026 13. 5. 2010: 4 808 km12. 5. 2011: 11 271 km7. 1. 2013: 22 341 km7. 1. 2014: 28 500 km6. 1. 2015: 34 191 km13. 1. 2016: 39 996 km17. 1. 2017: 48 042 km12. 1. 2018: 54 253 km4. 2. 2019: 60 053 km6. 2. 2019: 60 061 km27. 1. 2020: 65 622 km5. 2. 2020: 65 796 km20. 1. 2021: 71 388 km4. 2. 2021: 71 568 km24. 2. 2022: 77 553 km2. 3. 2022: 77 558 km4. 3. 2022: 77 572 km1. 3. 2023: 83 335 km2. 3. 2023: 83 340 km22. 2. 2024: 87 759 km27. 2. 2024: 87 770 km25. 2. 2025: 91 994 km21. 3. 2026: 96 231 km24. 3. 2026: 96 235 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 3. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 96 235 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
24. 3. 2027
21. 3. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 480765) 96 231 km způsobilé bez závad 21. 3. 2027
25. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 91 994 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 2. 2027
27. 2. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 87 770 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
27. 2. 2025
22. 2. 2024 Měření emisí Ostrava (č. 480765) 87 759 km způsobilé bez závad 22. 2. 2025
2. 3. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 83 340 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
2. 3. 2024
1. 3. 2023 Měření emisí Ostrava (č. 480765) 83 335 km způsobilé bez závad 1. 3. 2024
4. 3. 2022 Opakovaná STK Ostrava (č. 3823) 77 572 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
2. 3. 2023
2. 3. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 77 558 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 1 vážná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.9.4 Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení (vztahuje se pouze na vozidlo s povinností být vybaveno záznamovým zařízením) nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. vážná
1. 4. 2022
24. 2. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 480765) 77 553 km způsobilé bez závad 24. 2. 2023
4. 2. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 71 568 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 2. 2022
20. 1. 2021 Měření emisí Ostrava (č. 480765) 71 388 km způsobilé bez závad 20. 1. 2022
5. 2. 2020 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 65 796 km způsobilé bez závad 5. 2. 2021
27. 1. 2020 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 65 622 km způsobilé bez závad 27. 1. 2021
6. 2. 2019 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 60 061 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
6. 2. 2020
4. 2. 2019 Měření emisí Ostrava (č. 480765) 60 053 km způsobilé bez závad 4. 2. 2020
12. 1. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 54 253 km způsobilé bez závad 12. 1. 2019
17. 1. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 48 042 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 1. 2018
13. 1. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 39 996 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
13. 1. 2017
6. 1. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 34 191 km způsobilé bez závad 6. 1. 2016
7. 1. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 28 500 km způsobilé bez závad 7. 1. 2015
7. 1. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 22 341 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
7. 1. 2014
12. 5. 2011 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 11 271 km způsobilé bez závad 12. 5. 2012
13. 5. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 4 808 km způsobilé
1 lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
13. 5. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Technické služby, a.s. Slezská Ostrava (IČO 47674725)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2011 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-10-05-0832
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2012 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2012 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-11-05-0838
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2014 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2014 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-13-01-0182
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-14-01-0175
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2016 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-15-01-0118
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-16-01-0462
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2018 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-17-01-0264
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-01-0686
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-02-0271
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-02-0238
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-02-0440
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-03-0052
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-03-0100
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-03-0041
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-02-0546
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-02-0462
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-03-0491
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Ztotožnění vozidla - vyrezlý VIN

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 2009 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90,6 %

Srovnáváme s 32 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • KATALYZÁTOR
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
MITSUBISHI FUSO
Obchodní označení
CANTER 7C15
Typ
MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 46782512 / 46782512
Varianta
FE85BE6S
Verze
CTS5038
Typ kód
46782512
VIN
TYBFE85BE6DU24459
PČV
10478250
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ KONTEJNERŮ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
MITSUBISHI FUSO TRUCK & BUS, CO., JAPONSKO
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
13. 5. 2009
Datum 1. registrace v ČR
13. 5. 2009
Druh (typ)
NOSIČ KONTEJNERŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MITSUBISHI FUSO TRUCK & BUS, CO., JAPONSKO
Typ motoru
4M42-3AT4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
107 / 3200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2977
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.53
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2400
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5380/ 2160/ 2200
Rozvor [mm]
3350
Provozní hmotnost
3540
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7500/ 7500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3100/ 3100
5200/ 5200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
11000/ 11000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R 17.5 123/121 M/ 17,5 X 6.00 ET 127
205/75 R 17.5 123/121 M [2]/ 17,5 X 6.00 ET 127
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CTS-SERVIS, A.S. OKŘÍNEK
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5971-060-03
Číslo TP
UM007407
Číslo ORV
UBC662565
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EHS/ES 2006/51C ABS OMEZOVAČ MAJÁK ORANŽ
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#F.1/F.2: 5 990 - 7 500/5 990 - 7 500
#18/F.3: 9 490 - 11 000/9 490 - 11 000
#19: TŘÍDA A50-X]
*23: 3
*36: 7 500/7 500
*37: 3 100/3 100; 5 200/5 200
*39: 3 500/3 500
*40: 750/750
*41: 11 000/11 000
*57: MAN
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#V.6: HODNOTA PODLE PŘEDPISU EHK OSN Č. R 24, JE UVEDENA NA ŠTÍTKU NA
MOTORU; HODNOTA KORIGOVANÉHO SOUČINITELE ABSORPCE PODLE SMĚRNICE
72/306/EHS JE 0.30.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. NOSOČ KONTEJMERŮ JE URČEN PRO PŘEPRAVU A MANIPULACI SCHVÁLENÝCH TYPŮ KONTEJNERŮ ŘADY C2 SCVHVÁLENÝCH VÝROBCEM NÁSTVBY NEBO VÝROBENÝCH V SOULADU
S DOKUMENTACI CTS-SERVIS, A.S. OKŘÍNEK .UVEDENÁ HODNOTA NEJVĚTŠÍ TECHNICKY PŘÍPUSTNÉ/POVOLENÉ HMOTNOSTI VOZIDLA JE NEPŘEKROČITEKNÁ. UŽITEČNÝM ZATÍŽENÍM VOZIDLA SE ROZUMÍ SOUČET HMOTNOSTI KONTEJNERU A JEHO NÁKLADU.
V OKŘINKU, DNE 05.05.2009.
VOZIDLO VYBAVENO ZVSZ BARVY-ORANŽOVÉ,ZN. BRITAX SCHVÁLENÉHO DLE VCA Č. 000003 ZE DNE 20.01.1993
TOP SERVIS- HOLANS.R.O. , 27711 NERATOVICE
01.02.2022 OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ ČJ. HLUC/09622/2022/OD/BA, NOVĚ VIN VYRAŽEN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ NA PRAVOU STRANU RÁMU, PŘED PRAVÝM ZADNÍM KOLEM.

Další ověření (externí odkazy)