MITSUBISHI FUSO CANTER 7C14D

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 3908 cm³
  • 105 kW ≈ 143 k

VINTYBFE85PG6DT04585

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFE85PG6DT04585

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MITSUBISHI FUSO
Model
CANTER 7C14D
Typ
MITSUBISHI FUSO CANTER 7C14D FE85PG6W / FE85PG6W
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
17. 12. 2007
Datum 1. registrace v ČR
17. 12. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3908 cm³
Výkon
105 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
24 761 km
při prohlídce 12. 8. 2026
2
Vlastníci v registru
VLW, spol. s r.o.
od 13. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 12. 2007 První registrace MRAZÍK, spol. s.r.o. (IČO 00207217) Registr silničních vozidel
13. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel VLW, spol. s r.o. (IČO 60708794) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 201020132016201920222025 27. 7. 2009: 9 747 km29. 7. 2010: 10 390 km1. 8. 2011: 12 491 km4. 9. 2012: 14 092 km26. 9. 2013: 15 190 km2. 10. 2014: 16 114 km4. 4. 2016: 20 148 km4. 5. 2017: 21 106 km4. 5. 2018: 22 058 km14. 5. 2018: 22 078 km16. 5. 2019: 22 615 km18. 5. 2020: 23 445 km18. 5. 2020: 23 446 km20. 10. 2021: 24 543 km21. 10. 2021: 24 558 km18. 10. 2022: 24 608 km26. 10. 2022: 24 627 km23. 10. 2023: 24 687 km24. 10. 2023: 24 700 km6. 8. 2026: 24 755 km12. 8. 2026: 24 761 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 8. 2026 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 24 761 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
12. 8. 2027
6. 8. 2026 Měření emisí Zlín (č. 570504) 24 755 km způsobilé bez závad 6. 8. 2027
24. 10. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 24 700 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 10. 2024
23. 10. 2023 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 24 687 km způsobilé bez závad 23. 10. 2024
26. 10. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 24 627 km způsobilé bez závad 26. 10. 2023
18. 10. 2022 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 24 608 km způsobilé bez závad 18. 10. 2024
21. 10. 2021 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 24 558 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 10. 2022
20. 10. 2021 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 24 543 km způsobilé bez závad 20. 10. 2022
18. 5. 2020 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 23 446 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 5. 2021
18. 5. 2020 Měření emisí Zlín (č. 470533) 23 445 km způsobilé bez závad 18. 5. 2021
16. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Zlín (č. 3713) 22 615 km způsobilé bez závad 16. 5. 2020
14. 5. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 22 078 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 5. 2019
4. 5. 2018 Měření emisí Zlín (č. 570505) 22 058 km – bez závad 4. 5. 2019
4. 5. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 21 106 km způsobilé bez závad 4. 5. 2018
4. 4. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 20 148 km způsobilé bez závad 4. 4. 2017
2. 10. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 16 114 km způsobilé bez závad 2. 10. 2015
26. 9. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 15 190 km způsobilé bez závad 26. 9. 2014
4. 9. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 14 092 km způsobilé bez závad 4. 9. 2013
1. 8. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 12 491 km způsobilé bez závad 1. 8. 2012
29. 7. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 10 390 km způsobilé bez závad 29. 7. 2011
27. 7. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 9 747 km způsobilé bez závad 27. 7. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel MRAZÍK, spol. s.r.o. (IČO 00207217)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-05-0317
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-05-1072
  9. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Konec vyřazení z provozu ZLÍN
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-55-0009
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-05-1688
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-10-2194
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-10-2324
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-10-2166
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-08-0749
  18. Nový vlastník a provozovatel VLW, spol. s r.o. (IČO 60708794)
    Konec vyřazení z provozu ZLÍN
  19. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
MITSUBISHI FUSO
Obchodní označení
CANTER 7C14D
Typ
MITSUBISHI FUSO CANTER 7C14D FE85PG6W / FE85PG6W
Typ kód
FE85PG6W
VIN
TYBFE85PG6DT04585
PČV
7399627
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ KONTEJNERŮ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
MITSUBISHI FUSO TRUCK & BUS, CO., JAPONSKO
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
17. 12. 2007
Datum 1. registrace v ČR
17. 12. 2007
Druh (typ)
08 NOSIČ KONTEJNERU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MITSUBISHI FUSO TRUCK & BUS, CO., JAPONSKO
Typ motoru
4D34
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
105 / 2700
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3908
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.67
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2025
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6200/ 2030/ 2650
Rozvor [mm]
3850
Provozní hmotnost
4505
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7500/ 7500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3100/ 3100
5200/ 5200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
11000/ 11000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R 17.5 123/121 M/ 17,5 X 6.00 ET 127
205/75 R 17.5 123/121 M [2]/ 17,5 X 6.00 ET 127
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.JAN MIKA-AUTO CONT,SLUŠOVICE ČR
Výrobní číslo karoserie
TYBFE85PG6DT04585
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 7 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5971-021-00
Číslo ORV
UBO562266
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
28.7.2008-ZÁPIS HYDRAULICKÉ RUKY
[Alternativní provedení vozidla:
*36: 6 000/6 000
*41: 9 500/9 500
*42: TŘÍDA A50-X]
*23: 7
*36: 7 500/7 500
*37: 3 100/3 100; 5 200/5 200
*39: 3 500/3 500
*40: 750/750
*41: 11 000/11 000
*57: MAN
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)