FUSO CANTER

  • 2019
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINTYBFEA01BLDC01280

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEA01BLDC01280

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N1
Datum 1. registrace
4. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
4. 12. 2019
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 12. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
62 399 km
při prohlídce 4. 12. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 64–192 tis. km (medián 128 200 km, 110 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s.
od 4. 12. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 12. 2019 První registrace Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s. (IČO 47674911) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

025 00050 00075 000 202020212022202320242025 15. 10. 2019: 10 km30. 11. 2023: 41 909 km4. 12. 2023: 41 914 km1. 12. 2025: 62 198 km4. 12. 2025: 62 399 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 12. 2025 Pravidelná STK Šumperk (č. 3844) 62 399 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
4. 12. 2027
1. 12. 2025 Měření emisí Šumperk (č. 180901) 62 198 km způsobilé bez závad 1. 12. 2027
4. 12. 2023 Pravidelná STK Šumperk (č. 3844) 41 914 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
4. 12. 2025
30. 11. 2023 Měření emisí Bludov (č. 580904) 41 909 km způsobilé bez závad 30. 11. 2025
15. 10. 2019 Na žádost zákazníka Opava (č. 3810) 10 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-19-10-0773
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s. (IČO 47674911)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2023
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2025 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-23-12-0030
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2027 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-25-12-0145
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Dodatečná montáž tažného zařízení

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N1
Varianta
A1BXN2X
Verze
350BM14DX3
Typ kód
FE4P10TF1N1
VIN
TYBFEA01BLDC01280
PČV
16087988
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
MITSUBISHI FUSO TRUCK & BUS CORPORATION, KANAGAWA, JAPONSKO
Datum 1. registrace
4. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
4. 12. 2019
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
4P10-NAT2
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 2620
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
259 / 227 / 239
Spotřeba předpis
2018/932D
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.9 / 8.6 / 9.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 1969
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4900/ 2000/ 2260
Rozvor [mm]
2500
Rozchod [mm]
1405/ 1225/ /
Provozní hmotnost
2500
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1900/ 1900
2500/ 2500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
2600
Ložná šířka
1900
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/75 R16 C 107/105 R/ 16 X 5 JK ET110
195/75 R16 C 107/105 R [2]/ 16 X 5 JK ET110
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
HAGEMANN A.S., OSTRAVA, ČR
Výrobní číslo karoserie
236783
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8967-58
ES/EU
e4*2007/46*0784*07
Číslo TP
UK112406
Číslo ORV
UAV056490
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
TŘÍDA A50-X; typ: BRINK 7410; e11 00-2133;
Další záznamy
Dne 04.12.2019 doplnění údajů v položkách 12, 13, 14 a G.
Dne 09.12.2019 zaregistrována přestavba vozidla spočívající v montáži samostatného technického
celku (C-1278-101-08) - sklápěčková, typ HS3-1;
mění se údaje v položkách 2, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 a G.
Dne 09.12.2019 registrace spojovacího zařízení - viz položka 19.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1405+1255
 #V.7: 259/227/239 g/km
 ROZCHOD: 1 405/1 255
 
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
 Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES
 e4*2007/46*0784 před jeho dostavbou.
 
 *D.2c: 350BM14DX3
 *V.9: 2018/932D; EURO VI D
 *O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost přípojného
 vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 3 500 kg, svislé
 zatížení spojovacího zařízení max. 140 kg.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 M: 2500

Další ověření (externí odkazy)