FUSO CANTER

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINTYBFEA01BLDC13407

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 18:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEA01BLDC13407

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Česká republika), datum dovozu 11. 10. 2021. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N1
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
3. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
29 827 km
při prohlídce 5. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 40–106 tis. km (medián 60 387 km, 59 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
S V E S s.r.o.
od 25. 6. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 10. 2021 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
3. 11. 2021 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
3. 11. 2021 Nový provozovatel S V E S s.r.o. (IČO 60471824) Registr silničních vozidel
25. 6. 2025 Nový vlastník S V E S s.r.o. (IČO 60471824) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 2022202320242025 7. 10. 2021: 40 km5. 11. 2025: 29 811 km5. 11. 2025: 29 827 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 11. 2025 Pravidelná STK Praha (č. 3121) 29 827 km způsobilé bez závad 5. 11. 2027
5. 11. 2025 Měření emisí Praha (č. 411047) 29 811 km způsobilé bez závad 5. 11. 2027
7. 10. 2021 Na žádost zákazníka Velim (č. 3238) 40 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-21-10-0474
  2. Dovoz ze zahraničí Česká republika
  3. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel S V E S s.r.o. (IČO 60471824)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2025
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Nový vlastník S V E S s.r.o. (IČO 60471824)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2027 · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-25-11-0144
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N1
Varianta
A1BXN4X
Verze
350BM14DX3
Typ kód
FE4P10TF1N1
VIN
TYBFEA01BLDC13407
PČV
17060217
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
M.F.T.B.C., KAWASAKI-SHI, JAPONSKO
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
3. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2021
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
4P10-NAT4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 2625
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
145

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
273 / 232 / 247
Spotřeba předpis
2018/932D
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.4 / 8.8 / 9.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 1969
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5050/ 1850/ 2280
Rozvor [mm]
2500
Rozchod [mm]
1405/ 1255/ /
Provozní hmotnost
2505
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1900/ 1900
2500/ 2500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
3350
Ložná šířka
1780
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/75 R 16C 107/105 R/ 16 x 5 JK ET110
195/75 R 16C 107/105 R [2]/ 16 x 5 JK ET110
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MONTEX, SPOL. S R.O., RADOVESNICE II, ČR
Výrobní číslo karoserie
1210137-01
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8967-95
ES/EU
e4*2007/46*0784*10
Číslo ORV
UBL600743
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 25.06.2025 TP PONECHÁN VLASTNÍKOVI.
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena. Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES e4*2007/46*0784 před jeho dostavbou.
*O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost přípojného vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 3 500 kg, svislé zatížení spojovacího zařízení max. 140 kg.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
11.10.2021 STAVBA VOZIDLA SCHVÁLENA DLE ČJ.:89281/21-359/21
TP ZAVEDEN DO SYSTÉMU JAKO BIANCO TP
ZMĚNA V POLOŽKÁCH: 2,8,9,10,11,12,13,G

Další ověření (externí odkazy)