FUSO CANTER 3S13 AMT

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINTYBFEA01BLDX05806

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 16:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEA01BLDX05806

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER 3S13 AMT
Typ
FE4P10-01
Datum 1. registrace
2. 4. 2014
Datum 1. registrace v ČR
2. 4. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – Nákladní automobil sklápěcí
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
126 948 km
při prohlídce 4. 3. 2026
1
Vlastník v registru
Městská část Praha 18
od 2. 4. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 4. 2014 První registrace Městská část Praha 18 (IČO 00231321) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2019202120232025 14. 3. 2018: 41 769 km14. 3. 2018: 41 797 km10. 3. 2020: 63 771 km11. 3. 2020: 63 793 km8. 3. 2022: 81 754 km8. 3. 2022: 81 726 km5. 3. 2024: 104 640 km13. 3. 2024: 104 916 km4. 3. 2026: 126 948 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3133) 126 948 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
4. 3. 2028
13. 3. 2024 Opakovaná STK Praha (č. 3100) 104 916 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 3. 2026
5. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3100) 104 640 km dočasně způsobilé
1 lehká, 5 vážných
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.2 Stranové seřízení rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.1.2.1 Sedadlo vozidla, je-li vyžadováno, není vybaveno bezpečnostním pásem. vážná
4. 4. 2024
8. 3. 2022 Měření emisí Praha (č. 410801) 81 726 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
8. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3116) 81 754 km způsobilé bez závad 8. 3. 2024
11. 3. 2020 Pravidelná STK Praha (č. 3117) 63 793 km způsobilé bez závad 11. 3. 2022
10. 3. 2020 Měření emisí Praha (č. 510805) 63 771 km způsobilé bez závad 10. 3. 2022
14. 3. 2018 Pravidelná STK Praha (č. 3109) 41 797 km způsobilé bez závad 14. 3. 2020
14. 3. 2018 Měření emisí Praha (č. 510805) 41 769 km – bez závad 14. 3. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Městská část Praha 18 (IČO 00231321)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2018
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2020 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 198 19, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-18-03-0181
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2022 · stanice: PROSECKÁ 817, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-20-03-0380
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2024 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-22-03-0397
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-24-03-0144
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2026 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-24-03-0589
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2028 · stanice: K Ládví 925, 184 00, Praha 8 · protokol CZ-3133-26-03-0139
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER 3S13 AMT
Typ
FE4P10-01
Varianta
1A92XN350
Verze
BA915NX3
Typ kód
FE4P10-01
VIN
TYBFEA01BLDX05806
PČV
13002126
Druh vozidla
Nákladní automobil sklápěcí
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
Datum 1. registrace
2. 4. 2014
Datum 1. registrace v ČR
2. 4. 2014
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO
Typ motoru
4P10-9AT2
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
144

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
692/2008I
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
287 / 242 / 259
Spotřeba předpis
692/2008I
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10,9 / 9,2 / 9,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 2625
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4860/ 1800/ 2200
Rozvor [mm]
2500
Provozní hmotnost
2450
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1900/ 1900
2500/ 2500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
3150
Ložná šířka
1730
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/70R15C 106/104 R / 15 X 5 1/2 J ET117
205/70R15C 106/104 R [2] / 15 X 5 1/2 J ET117
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
130277
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8607-001-00
ES/EU
E4*2007/46*0379
Číslo TP
UF715010
Číslo ORV
UAM626892
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
SVĚTELNÉ VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ ORANŽOVÉ BARVY 20.03.2024 OPRAVENO DLE POŽADAVKU MD
Další záznamy
ROZCHOD: 1 390/1 255
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES
E4*2007/46*0379 PŘED JEHO DOSTAVBOU.
# V.9: 692/2008I; EURO 5
# O.1 + O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ HMOTNOST
PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ, MAX. 3 500 KG, SVISLÉ
ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 140 KG.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
ZVSZ ORANŽOVÉ BARVY

Další ověření (externí odkazy)