FUSO CANTER
- 2017
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINTYBFEA01BLDZ00550
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEA01BLDZ00550
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N1
- Datum 1. registrace
- 22. 5. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 5. 2017
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: HRATES a.s. (IČO 25565516) od 22. 5. 2017
- Provozovatel: HRATES a.s. (IČO 25565516) od 22. 5. 2017
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 69–316 tis. km (medián 132 306 km, 68 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 5. 2017 | První registrace | HRATES a.s. (IČO 25565516) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kunovice (č. 3744) | 110 971 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 5. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | 85 072 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 5. 2025 |
| 10. 5. 2023 | Měření emisí | Uherské Hradiště (č. 171101) | 85 066 km | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2025 |
| 18. 5. 2021 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | 57 862 km | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2023 |
| 17. 5. 2021 | Měření emisí | Uherské Hradiště (č. 171101) | 57 842 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2023 |
| 20. 4. 2017 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Královéhradecký kraj (č. 3624) | 15 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NEDBALOVA 573, 54401, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM · protokol CZ-3624-17-04-0442
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel HRATES a.s. (IČO 25565516)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2023 · stanice: NÁMĚSTÍ SVOBODY 578, 68604, KUNOVICE · protokol CZ-3744-21-05-0502
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2025 · stanice: NÁMĚSTÍ SVOBODY 578, 68604, KUNOVICE · protokol CZ-3744-23-05-0276
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2027 · stanice: NÁMĚSTÍ SVOBODY 578, 68604, KUNOVICE · protokol CZ-3744-25-05-0136
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N1
- Varianta
- A1BXH2X
- Verze
- 350BM14CX3
- Typ kód
- FE4P10TF1N1
- VIN
- TYBFEA01BLDZ00550
- PČV
- 14562365
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
- Datum 1. registrace
- 22. 5. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 5. 2017
- Druh (typ)
- BA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A.
- Typ motoru
- 4P10-HAT2
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 140
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 259 / 227 / 239
- Spotřeba předpis
- 627/2014C
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.9 / 8.6 / 9.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 2625
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4640/ 1810/ 2150
- Rozvor [mm]
- 2500
- Rozchod [mm]
- 1405/ 1255/ /
- Provozní hmotnost
- 3340
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1900/ 1900
2500/ 2500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 7000/ 7000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/75R16C 107/105R / 16 X 5 JK ET110
195/75R16C 107/105R [2] / 16 X 5 JK ET110
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SIMED, S.R.O., DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 210245 TYP LN 4500
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8967-018-00
- ES/EU
- e4*2007/46*0784*
- Číslo TP
- UH989444
- Číslo ORV
- UAR531392
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 27.04.2017 - schválena jednotlivá výroba vozidla ve II. stupni,
č.j. ODP/35193-17/10490-2017/pro
Na vozidle umístěny majáky oranžové barvy.
TP zaveden do CRV jako bianko TP.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEA01BLDZ00550
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.