FUSO CANTER 3S13

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINTYBFEA01BLDZ01867

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEA01BLDZ01867

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Česká republika), datum dovozu 1. 3. 2017. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER 3S13
Typ
/ FE4P10TF1N1
Datum 1. registrace
27. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
27. 3. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
211 833 km
při prohlídce 17. 4. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let (všechny roky výroby): 32–101 tis. km (medián 57 084 km, 61 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.
od 27. 3. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 3. 2017 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
27. 3. 2017 První registrace Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) Registr silničních vozidel
27. 3. 2017 Nový provozovatel CETINA a KENAUR s.r.o. (IČO 26315114) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 2022202320242025 23. 4. 2021: 109 889 km21. 4. 2023: 164 460 km17. 4. 2025: 211 833 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 211 833 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 4. 2027
21. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 164 460 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 4. 2025
23. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 109 889 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 4. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Dovoz ze zahraničí Česká republika
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel CETINA a KENAUR s.r.o. (IČO 26315114)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2021
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-04-3698
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-04-3923
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-04-4014
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER 3S13
Typ
/ FE4P10TF1N1
Varianta
A1BXH2X
Verze
350BM14CX
Typ kód
FE4P10TF1N1
VIN
TYBFEA01BLDZ01867
PČV
14461667
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
Datum 1. registrace
27. 3. 2017
Datum 1. registrace v ČR
27. 3. 2017
Druh (typ)
BA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A.
Typ motoru
4P10-HAT2
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
140

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
259 / 227 / 239
Spotřeba předpis
627/2014C
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.9 / 8.6 / 9.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4990/ 1700/ 2320
Rozvor [mm]
2500
Provozní hmotnost
2620
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1900/ 1900
2500/ 2500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
3230
Ložná šířka
1630
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/75R16C 107/105R / 16 X 5 JK ET110
195/75R16C 107/105R [2] / 16 X 5 JK ET110
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MONTEX spol.s.r.o., Radovesnice II., ČR
Výrobní číslo karoserie
1160475-01
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8967-017-00
ES/EU
E4*2007/46*0784
Číslo TP
UH839726
Číslo ORV
UAR134497
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
1.3.2017 STAVBA VOZIDLA SCHVÁLENA DLE ČJ.:4444/17-25/17,TP ZAVEDEN DO SYSTÉMU JAKO
BIANCO TP
1.3.2017 ZMĚNA V POLOŽKÁCH:1,2,6,7,8,12,13,14,15,16,G

Další ověření (externí odkazy)