FUSO CANTER 6S15
- 2014
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTYBFEA51BLDX01976
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEA51BLDX01976
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER 6S15
- Typ
- / FE4P10-02
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 10. 2. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 2. 2014
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: BIOPAS, spol. s r.o. (IČO 46960511) od 10. 2. 2014
- Provozovatel: BIOPAS, spol. s r.o. (IČO 46960511) od 10. 2. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 2. 2014 | První registrace | BIOPAS, spol. s r.o. (IČO 46960511) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 2. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 191 864 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 26. 3. 2026 |
| 24. 2. 2026 | Opakovaná STK | Olomouc (č. 3818) | 191 874 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 24. 2. 2027 |
| 23. 2. 2026 | Měření emisí | Velký Týnec (č. 180503) | 266 236 km | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2027 |
| 31. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 174 456 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 1. 2026 |
| 2. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 156 924 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 2. 2025 |
| 3. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 140 561 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 2. 2024 |
| 4. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 123 440 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 2. 2023 |
| 5. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 108 858 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 2. 2022 |
| 7. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 93 090 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 2. 2021 |
| 8. 2. 2019 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | 79 165 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 2. 2020 |
| 8. 2. 2019 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470813) | 80 169 km | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2020 |
| 9. 2. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 62 897 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 9. 2. 2019 |
| 6. 2. 2018 | Měření emisí | Napajedla (č. 570517) | 63 907 km | – | bez závad | 6. 2. 2019 |
| 10. 2. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 49 362 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2018 |
| 10. 2. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 33 557 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2017 |
| 10. 2. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 21 186 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel BIOPAS, spol. s r.o. (IČO 46960511)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozuVybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-02-0090
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-02-0071
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-02-0065
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-02-0066
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-02-0058
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-02-0031
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-02-0048
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-02-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-01-0242
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-02-0617Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2027 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-02-0645
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER 6S15
- Typ
- / FE4P10-02
- Varianta
- 2A94XN600
- Verze
- BM825NX3
- Typ kód
- FE4P10-02
- VIN
- TYBFEA51BLDX01976
- PČV
- 12940606
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C.
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 10. 2. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 2. 2014
- Druh (typ)
- 18 VŮZ NA SBĚR ODPADKŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO
- Typ motoru
- 4P10-9AT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008I
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.29
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 2625
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5060/ 1780/ 2590
- Rozvor [mm]
- 2500
- Provozní hmotnost
- 3780
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6000/ 6000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2300/ 2300
4360/ 4360
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 9000/ 9000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R16C 113/111 Q / 16 X 5 1/2 K ET115
205/70 R16C 113/111 Q [2] / 16 X 5 1/2 K ET115
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SIMED S.R.O., DVŮR KRÁLOVÉ N/L, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 450011
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8608-12
- ES/EU
- e4*2007/46*0380
- Číslo ORV
- UBL134839
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
# G: DLE PROVEDENÍ VOZIDLA
ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ
# 14: DLE PROVEDENÍ VOZIDLA
ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ
# 20+21: DLE PROVEDENÍ VOZIDLA
ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E4*2007/46*0380*01
*23: 3
*36: 6 000/6 000
*37: 2 300/2 300; 4 360/4 360
*39: 3 000/3 000
*40: 750/750
*41: 9 000/9 000
*57: MAN
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES
E4*2007/46*0380 PŘED JEHO DOSTAVBOU.
# V.9: 692/2008I; EURO 5
# O.1 + O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ HMOTNOST
PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ, MAX. 3 000 KG, SVISLÉ
ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 140 KG.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEA51BLDX01976
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.