FUSO CANTER 6S15

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINTYBFEA51BLDY06345

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEA51BLDY06345

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER 6S15
Typ
/ FE4P10TF1N2
Datum 1. registrace
23. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
23. 6. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
176 019 km
při prohlídce 2. 9. 2026
1
Vlastníků v registru
Technické služby Kadaň, s.r.o.
od 23. 6. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 6. 2015 První registrace Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

140 000150 000160 000170 000180 000 202420252026 11. 9. 2023: 146 912 km5. 9. 2024: 159 706 km5. 9. 2024: 159 706 km5. 9. 2025: 173 648 km2. 9. 2026: 176 019 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 9. 2026 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 176 019 km způsobilé 2 lehké 2. 9. 2027
5. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Spořice (č. 3521) 173 648 km způsobilé 2 lehké 5. 9. 2026
5. 9. 2024 Měření emisí Spořice (č. 550309) 159 706 km nezpůsobilé 2 vážné
5. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Spořice (č. 3521) 159 706 km způsobilé bez závad 5. 9. 2025
11. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Spořice (č. 3521) 146 912 km způsobilé 1 lehká 11. 9. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2015 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2016
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2017 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2018 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-17-06-0601
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2018 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-18-06-0985
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2019 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-18-07-0186
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2020 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-19-06-0733
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2021 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-20-06-0450
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2022 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-21-08-1372
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2023 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-09-0112
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-23-09-0254
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2025 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-09-0145
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2026 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-25-09-0200
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2027 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-26-09-0084
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER 6S15
Typ
/ FE4P10TF1N2
Varianta
B1BXB4X
Verze
600BM425X*
Typ kód
FE4P10TF1N2
VIN
TYBFEA51BLDY06345
PČV
13551190
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
PRO PŘEPRAVU ODPADU
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
Datum 1. registrace
23. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
23. 6. 2015
Druh (typ)
PRO PŘEPRAVU ODPADU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A.
Typ motoru
4P10-BAT4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.09
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 2625
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4750/ 1858/ 2300
Rozvor [mm]
2500
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
3740
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
6000/ 6000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2300/ 2300
4360/ 4360
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
9000/ 9000
Objem cisterny
4.2
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R16C 113/111 R / 16 X 5 1/2 K ET115
205/75 R16C 113/111 R [2] / 16 X 5 1/2 K ET115
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SIMED, S.R.O., DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM, ČR
Výrobní číslo karoserie
210207 TYP LN 4500 BN
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8968-009-00
ES/EU
e4*2007/46*0785*
Číslo TP
UG458670
Číslo ORV
UAO625931
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E4*2007/46*0785 PŘED JEHO DOSTAVBOU.
# V.9: 195/2013M; EURO 5
# O.1 + O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ HMOTNOST PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ, MAX. 3 000 KG,
SVISLÉ ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 140 KG.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
# D.2 VERZE: 600BM425X3
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
18.06.2015 - SCHVÁLENA JEDNOTLIVÁ VÝROBA VOZIDLA VE II. STUPNI
Č.J.: ODP/67516-15/19004-2015/PRO
NA VOZIDLE JSOU UMÍSTĚNY MAJÁKY ORANŽOVÉ BARVY.
TP ZAVEDEN DO CRV JAKO BINKO TP.

Další ověření (externí odkazy)