FUSO CANTER
- 2021
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTYBFEB71CLDC05771
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71CLDC05771
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Datum 1. registrace
- 12. 2. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 2. 2021
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: H-Unitrade s.r.o. (IČO 09062157) od 9. 5. 2022
- Provozovatel: HANÁ TRANS s.r.o. (IČO 25524321) od 9. 5. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 2. 2021 | První registrace | HAVELKA Plus a.s. (IČO 07357265) | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2022 | Nový vlastník | H-Unitrade s.r.o. (IČO 09062157) | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2022 | Nový provozovatel | HANÁ TRANS s.r.o. (IČO 25524321) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 5. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 206 865 km | způsobilé | 2 lehké | 4. 5. 2027 |
| 16. 1. 2026 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3220) | 205 180 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 15. 2. 2026 |
| 16. 1. 2026 | Měření emisí | Budiměřice (č. 520803) | 207 322 km | nezpůsobilé | 2 vážné | |
| 22. 1. 2025 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3220) | 156 002 km | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2026 |
| 22. 1. 2025 | Měření emisí | Budiměřice (č. 520803) | 156 001 km | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2026 |
| 6. 3. 2024 | Opakovaná STK | Nymburk (č. 3220) | 121 780 km | způsobilé | 2 lehké | 28. 2. 2025 |
| 29. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) | 121 721 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 28. 2. 2026 |
| 27. 2. 2023 | Opakovaná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 78 759 km | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2024 |
| 14. 2. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 78 679 km | dočasně způsobilé | 2 vážné | 16. 3. 2023 |
| 13. 2. 2023 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 78 679 km | nezpůsobilé | 1 vážná | |
| 3. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 44 700 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 31 600 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2023 |
| 4. 2. 2021 | Na žádost zákazníka | Nymburk (č. 3220) | 60 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-21-02-0058
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel HAVELKA Plus a.s. (IČO 07357265)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2022Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2023 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-22-01-0232
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-22-05-0029
-
Nový vlastník H-Unitrade s.r.o. (IČO 09062157)Nový provozovatel HANÁ TRANS s.r.o. (IČO 25524321)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2023 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-23-02-0147
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2024 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-23-02-0264
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2024 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-24-02-0166
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-24-03-0069
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2026 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-25-01-0265
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2026 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-26-01-0161
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2027 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-26-05-0081
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Povolení montáže nástavby ve 2. st. výroby
- oprava TP - počet míst
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Varianta
- D1BXN4X
- Verze
- 748CM83DX3
- Typ kód
- FE4P10TF1N2
- VIN
- TYBFEB71CLDC05771
- PČV
- 16669228
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BX
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
- Datum 1. registrace
- 12. 2. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 2. 2021
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A.
- Typ motoru
- 4P10-NAT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 2625
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 1969
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5200/ 2140/ 2200
- Rozvor [mm]
- 2800
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3640
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7490/ 7490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3100/ 3100
5800/ 5800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10990/ 10990
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R 17,5 124/122 M/ 17.50x6.00 ET127
205/75 R 17,5 124/122 M [2]/ 17.50x6.00 ET127
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KOV KAROSERIE VELIM S.R.O., VELIM, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 080621
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Spojovací zařízení - druh
- A 50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8968-237
- ES/EU
- e4*2007/46*0785*09
- Číslo ORV
- UBI465083
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E4*2007/46*0785 PŘED JEHO DOSTAVBOU.
*O.1 + O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ HMOTNOST PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ, MAX. 3 500 KG, SVISLÉ ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 140 KG.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
SCHVÁLENA PŘESTAVBA V DALŠÍM STUPNI VÝROBY ČJ: MUNYM-070/9283/2021/KOP. ZE DNE 12.02.2021.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEB71CLDC05771
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.