FUSO CANTER

  • 2022
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINTYBFEB71CLDC16686

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71CLDC16686

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Česká republika), datum dovozu 31. 3. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N2
Datum 1. registrace
9. 5. 2022
Datum 1. registrace v ČR
9. 5. 2022
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
134 527 km
při prohlídce 2. 3. 2026
1
Vlastníků v registru
H-Unitrade s.r.o.
od 9. 5. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 3. 2022 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
9. 5. 2022 První registrace H-Unitrade s.r.o. (IČO 09062157) Registr silničních vozidel
9. 5. 2022 Nový provozovatel HANÁ TRANS s.r.o. (IČO 25524321) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2023202420252026 30. 3. 2022: 98 km22. 3. 2023: 46 710 km17. 4. 2023: 50 658 km20. 3. 2024: 74 740 km20. 3. 2024: 74 743 km17. 3. 2025: 114 456 km27. 3. 2025: 114 477 km27. 3. 2025: 114 478 km2. 3. 2026: 134 522 km2. 3. 2026: 134 527 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 3. 2026 Pravidelná STK Nymburk (č. 3220) 134 527 km způsobilé bez závad 2. 3. 2027
2. 3. 2026 Měření emisí Budiměřice (č. 520803) 134 522 km způsobilé bez závad 2. 3. 2027
27. 3. 2025 Opakovaná STK Nymburk (č. 3220) 114 478 km způsobilé bez závad 17. 3. 2026
27. 3. 2025 Měření emisí Budiměřice (č. 520803) 114 477 km způsobilé bez závad 27. 3. 2026
17. 3. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 114 456 km nezpůsobilé 1 lehká, 4 vážné 16. 4. 2025
20. 3. 2024 Pravidelná STK Nymburk (č. 3220) 74 743 km způsobilé bez závad 20. 3. 2025
20. 3. 2024 Měření emisí Budiměřice (č. 520803) 74 740 km způsobilé bez závad 20. 3. 2025
17. 4. 2023 Technická silniční kontrola Liberec (č. 7718) 50 658 km způsobilé bez závad
22. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 46 710 km způsobilé bez závad 22. 3. 2024
30. 3. 2022 Před schvál. tech. způsob. vozidla Velim (č. 3238) 98 km způsobilé bez závad 30. 3. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-03-2015
  2. Dovoz ze zahraničí Česká republika
  3. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník H-Unitrade s.r.o. (IČO 09062157)
    Nový provozovatel HANÁ TRANS s.r.o. (IČO 25524321)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2024 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-23-03-0223
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 46032, Liberec 3 · protokol CZ-7718-23-04-0104
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-24-03-0234
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-25-03-0173
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2026 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-25-03-0316
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2027 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-26-03-0008
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Zprávy z registru

  • Potvrzení o tažném zařízení

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N2
Varianta
D1BXN4X
Verze
748CM83DX3
Typ kód
FE4P10TF1N2
VIN
TYBFEB71CLDC16686
PČV
17306366
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
M.F.T.B.C., KAWASAKI-SHI, JAPONSKO
Datum 1. registrace
9. 5. 2022
Datum 1. registrace v ČR
9. 5. 2022
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
4P10-NAT4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 2625
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 DRUHÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 1969
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5165/ 2040/ 2230
Rozvor [mm]
2800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
3700
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7490/ 7490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3100/ 3100
5800/ 5800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10990/ 10990
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R 17,5 124/122 M/ 17,50x6,00 ET127
205/75 R 17,5 124/122 M [2]/ 17,50x6,00 ET127
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KOV KAROSERIE VELIM S.R.O., VELIM, ČR
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e4*2007/46*0785*11
Číslo TP
UM304637
Číslo ORV
UBD867101
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA. NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E4*2007/46*0785 PŘED JEHO DOSTAVBOU.
*O.1 + O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ HMOTNOST PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ, MAX. 3 500 KG, SVISLÉ ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 140 KG.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 2800
31.3.2022 STAVBA VOZIDLA II. STUPNĚ SCHVÁLENA DLE Č.J.: 111232/2021-487/2021, TP ZAVEDEN DO SYSTÉMU JAKO BIANCO TP.
31.3.2022 ZMĚNA V POLOŽKÁCH: 2,8,9,1011,12,13,G,16.

Další ověření (externí odkazy)