FUSO CANTER 7C15

  • 2015
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINTYBFEB71CLDY03974

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71CLDY03974

STK propadla 2. 6. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 2. 6. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 21 dnů (25. 2. 2015 až 18. 3. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER 7C15
Typ
/ FE4P10TF1N2
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
25. 2. 2015
Datum 1. registrace v ČR
25. 2. 2015
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N2 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 2. 6. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
115 652 km
při prohlídce 2. 6. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let (všechny roky výroby): 86–273 tis. km (medián 178 174 km, 88 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníků v registru
Vladimír Pánek
od 18. 3. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 2. 2015 První registrace CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. (IČO 25377507) Registr silničních vozidel
18. 3. 2015 Nový vlastník a provozovatel Vladimír Pánek (IČO 48417416) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20162018202020222024 10. 3. 2015: 57 km17. 3. 2015: 540 km11. 4. 2016: 11 341 km21. 4. 2017: 218 789 km26. 4. 2018: 35 307 km2. 5. 2018: 35 345 km16. 4. 2019: 48 339 km26. 4. 2019: 48 585 km27. 4. 2020: 61 970 km5. 5. 2020: 62 184 km30. 4. 2021: 73 643 km6. 5. 2021: 73 694 km28. 4. 2022: 85 266 km26. 5. 2022: 86 417 km25. 5. 2023: 95 669 km25. 5. 2023: 95 670 km23. 5. 2024: 105 318 km2. 6. 2025: 115 652 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3814) 115 652 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
2. 6. 2027
23. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3814) 105 318 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 5. 2026
25. 5. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 95 670 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 5. 2024
25. 5. 2023 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 95 669 km způsobilé bez závad 25. 5. 2025
26. 5. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 86 417 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 5. 2023
28. 4. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 85 266 km způsobilé bez závad 28. 4. 2024
6. 5. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 73 694 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 5. 2022
30. 4. 2021 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 73 643 km způsobilé bez závad 30. 4. 2022
5. 5. 2020 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 62 184 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 5. 2021
27. 4. 2020 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 61 970 km způsobilé bez závad 27. 4. 2021
26. 4. 2019 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 48 585 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 4. 2020
16. 4. 2019 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 48 339 km způsobilé bez závad 16. 4. 2020
2. 5. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 35 345 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
2. 5. 2019
26. 4. 2018 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 35 307 km nižší než dříve – bez závad 26. 4. 2019
21. 4. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 218 789 km způsobilé bez závad 21. 4. 2018
11. 4. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 11 341 km způsobilé bez závad 11. 4. 2017
17. 3. 2015 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3814) 540 km způsobilé bez závad
10. 3. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3521) 57 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá dokumentaci vozidla (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, barva vozidla, ABS, apod.). vážná

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. (IČO 25377507)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2019
    Vybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
  2. Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  4. Nový vlastník a provozovatel Vladimír Pánek (IČO 48417416)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2018 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-17-04-1643
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-05-0032
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-04-2598
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-05-0281
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-05-0392
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-05-2920
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-05-2175
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2025 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-05-1992
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-06-0113
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Horský Tomáš,Typ vozu: Mitsubishi
  • Zprávu zapsal: Horský Tomáš,Typ vozu: FUSO CANTER
  • Zprávu zapsal: Horský Tomáš,Typ vozu: Mitsubishi

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER 7C15
Typ
/ FE4P10TF1N2
Varianta
D1BXA4X
Verze
750CM83AX
Typ kód
FE4P10TF1N2
VIN
TYBFEB71CLDY03974
PČV
13387217
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
25. 2. 2015
Datum 1. registrace v ČR
25. 2. 2015
Druh (typ)
MP 16
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A.
Typ motoru
4P10-AAT4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.27
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 2625
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8600/ 2400/ 3170
Rozvor [mm]
2800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
5575
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7500/ 6000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3100/ 3100
6000/ 4800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
11000/ 9500
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R17,5 124/122 M / 17.50X6.00 ET127
205/75 R17,5 124/122 M [2] / 17.50X6.00 ET127
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PLOŠINY RYBÁČEK, VINAŘICE, ČR
Výrobní číslo karoserie
0594/455
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8968-011-00
ES/EU
E4*2007/46*0785
Číslo ORV
UBL863245
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
64/2015 A 21.05.2025 OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ-KOROZE, SMO VIN-64/25/DSČ/WOL
Další záznamy
12.3.2015 2 X VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ ORANŽ.BARVY
[Alternativní provedení vozidla:
# G: dle provedení vozidla
ES prohlášení o shodě
# 14: dle provedení vozidla
ES prohlášení o shodě
# 20+21: dle provedení vozidla
ES prohlášení o shodě]
* Číslo homologace typu ES e4*2007/46*0785*02
*23: 3
*36: 7 500/7 500
*37: 3 100/3 100; 6 000/6 000
*39: 3 500/3 500
*40: 750/750
*41: 11 000/11 000
*57: MAN
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES
e4*2007/46*0785 před jeho dostavbou.
# V.9: 64/2012A; EURO VI A
# O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost
přípojného vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 3 500 kg, svislé
zatížení spojovacího zařízení max. 140 kg.
Variabilní provedení vozidla:
# D.2 Verze: 750CM83AX3
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
21.05.2025 OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ-KOROZE, SMO/VIN-64/25/DSČ/WOL,PROTOKOL STK. SPR.POPL.50,-KČ.
VIN VYRAŽEN NA PRAVÝ B SLOUPEK KAROSERIE.

Další ověření (externí odkazy)