FUSO CANTER
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTYBFEB71ELDB03761
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71ELDB03761
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Datum 1. registrace
- 10. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 6. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572) od 10. 6. 2019
- Provozovatel: Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572) od 10. 6. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 65–227 tis. km (medián 136 732 km, 62 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 6. 2019 | První registrace | Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 44 787 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 5. 2028 |
| 15. 5. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 37 549 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2026 |
| 14. 5. 2025 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 37 548 km | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2027 |
| 23. 5. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 30 995 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 5. 2025 |
| 23. 5. 2024 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 42 049 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2026 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 23 287 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 5. 2024 |
| 24. 5. 2023 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 23 287 km | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2025 |
| 27. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 16 125 km | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2024 |
| 25. 5. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 10 489 km | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2022 |
| 27. 5. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 6 687 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2021 |
| 29. 5. 2019 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Česká Skalice (č. 3614) | 208 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-05-1491
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2020 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-20-05-2068
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-05-1642
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-05-2206
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-05-1783
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-05-1607
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-05-0911
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2027 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-26-05-0574
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Varianta
- D1BXH4X
- Verze
- 748EM83CX3
- Typ kód
- FE4P10TF1N2
- VIN
- TYBFEB71ELDB03761
- PČV
- 15788386
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
- Datum 1. registrace
- 10. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 6. 2019
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ KONTEJNERU
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A.
- Typ motoru
- 4P10-HAT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.27
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 2625
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5635/ 2100/ 2215
- Rozvor [mm]
- 3400
- Provozní hmotnost
- 3540
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7490/ 7490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3100/ 3100
5800/ 5800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10990/ 10990
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R 17,5 124/122 M/ 17.50x6.00 ET127
205/75 R 17,5 124/122 M [2]/ 17.50x6.00 ET127
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- HYVA HOLDING B.V., AK ALPHEN AAN DEN RIJN, NIZOZEMSKO
- Výrobní číslo karoserie
- HLS1019CZ TYP 06-37-S
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X PL02
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8968-136
- ES/EU
- e4*2007/46*0785*
- Číslo TP
- UJ421493
- Číslo ORV
- UBC259078
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 30.05.2019 - schválena jednotlivá výroba vozidla ve II. stupni, spočívající
v dostavbě nosiče kontejnerů č.j: ODP/47298-19/11883-2019/pro
Montáž nástavby realizovala firma SIMED s.r.o., Dvůr Králové nad Labem.
Na vozidle umístěno zvláštní výstražné světelné zařízení oranžové barvy.
TP zaveden do CRV jako bianko TP.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 M: 3400
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEB71ELDB03761
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.