FUSO CANTER

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINTYBFEB71ELDB03766

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71ELDB03766

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N2
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
15. 11. 2019
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N2 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
89 712 km
při prohlídce 31. 3. 2026
2
Vlastníků v registru
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.
od 8. 12. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 11. 2019 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
15. 11. 2019 Nový provozovatel ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. (IČO 25751018) Registr silničních vozidel
8. 12. 2025 Nový vlastník ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. (IČO 25751018) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 2020202120222023202420252026 12. 11. 2019: 1 184 km11. 11. 2020: 16 178 km11. 11. 2021: 32 421 km9. 11. 2022: 46 314 km10. 11. 2022: 46 342 km19. 10. 2023: 60 320 km18. 10. 2024: 72 542 km4. 3. 2026: 88 932 km31. 3. 2026: 89 712 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
31. 3. 2026 Opakovaná STK Obrnice (č. 3515) 89 712 km způsobilé 1 lehká 4. 3. 2027
4. 3. 2026 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 88 932 km dočasně způsobilé 1 lehká, 2 vážné 3. 4. 2026
18. 10. 2024 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 72 542 km způsobilé 1 lehká 18. 10. 2025
19. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 60 320 km způsobilé 2 lehké 19. 10. 2025
10. 11. 2022 Pravidelná STK Žatec (č. 3514) 46 342 km způsobilé 2 lehké 10. 11. 2023
9. 11. 2022 Měření emisí Dobroměřice (č. 450704) 46 314 km způsobilé bez závad 9. 11. 2024
11. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 32 421 km způsobilé 1 lehká 11. 11. 2022
11. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 16 178 km způsobilé 1 lehká 11. 11. 2021
12. 11. 2019 Před schvál. tech. způsob. vozidla Žatec (č. 3514) 1 184 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-19-11-0366
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. (IČO 25751018)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2020
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2021 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-20-11-0317
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2022 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-21-11-0448
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2023 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-22-11-0289
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-23-10-0555
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2025 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-24-10-0185
  8. Nový vlastník ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. (IČO 25751018)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2026 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-26-03-0031
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2027 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-26-03-0306
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Povolení montáže nástavby ve II.stupni

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (FUSO CANTER 2019 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 46 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N2
Varianta
D1BXH4X
Verze
748EM83CX3
Typ kód
FE4P10TF1N2
VIN
TYBFEB71ELDB03766
PČV
16056214
Druh vozidla
VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Druh vozidla 2. ř.
SG PRACOVNÍ PLOŠINA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
15. 11. 2019
Datum 1. registrace v ČR
15. 11. 2019
Druh (typ)
PRACOVNÍ PLOŠINA DA 320
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
4P10-HAT4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.27
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 2625
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6195/ 2100/ 3035
Rozvor [mm]
3400
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
4700
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7490/ 7490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3100/ 3100
5800/ 5800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10990/ 10990
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R 17,5 124/122 M/ 17.50x6.00 ET127
205/75 R 17,5 124/122 M [2]/ 17.50x6.00 ET127
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SOCAGE SRL, ITÁLIE
Výrobní číslo karoserie
320DA1841
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8968-166
ES/EU
e4*2007/46*0785*06
Číslo ORV
UBM893136
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
08.12.2025 PŮVODNÍ TP PONECHÁN ŽADATELI
Další záznamy
13.11.2019 Vozidlo vyrobeno v II stupni pod č. schválení MULNCJ 85384/2019,
doplněny/změněny údaje pod kolonkami *1;2;6;7;8;S;S.1;12;13;14 a G.
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES
e4*2007/46*0785 před jeho dostavbou.
*D.2c: 748EM83CX3
*V.9: 627/2014C; EURO VI C
*O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost přípojného
vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 3 500 kg, svislé
zatížení spojovacího zařízení max. 140 kg.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 3400

Další ověření (externí odkazy)