FUSO CANTER
- 2020
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTYBFEB71ELDC01487
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71ELDC01487
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 19. 10. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 10. 2020
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: CZECH STYLE, spol. s r.o. (IČO 25560174) od 11. 5. 2021
- Vlastník: CZECH STYLE, spol. s r.o. (IČO 25560174) od 10. 6. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 43–159 tis. km (medián 86 764 km, 60 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 10. 2020 | První registrace | CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. (IČO 25377507) | Registr silničních vozidel |
| 11. 5. 2021 | Nový vlastník | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 11. 5. 2021 | Nový provozovatel | CZECH STYLE, spol. s r.o. (IČO 25560174) | Registr silničních vozidel |
| 10. 6. 2026 | Nový vlastník | CZECH STYLE, spol. s r.o. (IČO 25560174) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 32 911 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2027 |
| 5. 10. 2026 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 32 906 km | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2027 |
| 9. 10. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 30 551 km | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2026 |
| 8. 10. 2025 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 30 534 km | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2026 |
| 23. 10. 2024 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3811) | 26 133 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2025 |
| 22. 10. 2024 | Měření emisí | Karviná (č. 580301) | 26 133 km | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2025 |
| 25. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Karviná (č. 3811) | 18 893 km | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2024 |
| 25. 10. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 12 850 km | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2023 |
| 12. 10. 2022 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 12 830 km | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2024 |
| 1. 10. 2021 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 9 821 km | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2022 |
| 30. 9. 2021 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 9 816 km | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2022 |
| 11. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Zlín (č. 3713) | 8 234 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. (IČO 25377507)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2021
-
Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový provozovatel CZECH STYLE, spol. s r.o. (IČO 25560174)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-05-0829
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-10-0089
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-10-2192
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2024 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-23-10-0231
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2025 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-24-10-0253
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-10-0775
-
Nový vlastník CZECH STYLE, spol. s r.o. (IČO 25560174)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (FUSO CANTER 2020 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 31,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 22 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Varianta
- D1BXN4X
- Verze
- 748EM83DX3
- Typ kód
- FE4P10TF1N2
- VIN
- TYBFEB71ELDC01487
- PČV
- 16520465
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 19. 10. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 10. 2020
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ KONTEJNERU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A.
- Typ motoru
- 4P10-NAT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 2625
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 1969
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5600/ 2040/ 2250
- Rozvor [mm]
- 3400
- Provozní hmotnost
- 3280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7490/ 7490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3100/ 3100
5800/ 5800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10990/ 10990
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R 17,5 124/122 M/ 17.50x6.00 ET127
205/75 R 17,5 124/122 M [2]/ 17.50x6.00 ET127
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CHARVÁT CTS A.S.
- Výrobní číslo karoserie
- 2246-133069
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8968-230
- ES/EU
- e4*2007/46*0785*08
- Číslo ORV
- UBN995263
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- HROMADNÁ =PŘESTAVBA
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES
e4*2007/46*0785 před jeho dostavbou.
*D.2c: 748EM83DX3
*V.9: 2018/932D; EURO VI D
*O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost přípojného
vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 3 500 kg, svislé
zatížení spojovacího zařízení max. 140 kg.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
21.10.2020 SCHVÁLENA HROMADNÁ PŘESTAVBA, 08- NOSIČ KONTEJNERU,
ROZHODNUTÍM MD Č.HP-0466, Č.J.912/2019-150-SCH2 ZE DNE 22.8.2019.
ÚDAJE ZAVEDENY NA KARTĚ VOZIDLA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEB71ELDC01487
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.