FUSO CANTER 7C15
- 2014
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTYBFEB71ELDY04193
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71ELDY04193
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER 7C15
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 18. 2. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 2. 2015
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ASAVET a.s. (IČO 40525996) od 18. 2. 2015
- Provozovatel: ASAVET a.s. (IČO 40525996) od 18. 2. 2015
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let (všechny roky výroby): 131–283 tis. km (medián 221 132 km, 38 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 2. 2015 | První registrace | ASAVET a.s. (IČO 40525996) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 498 063 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 1. 2027 |
| 24. 1. 2025 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 462 810 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 1. 2026 |
| 24. 1. 2025 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 462 809 km | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2026 |
| 26. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 427 175 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 1. 2025 |
| 27. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 373 882 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 1. 2024 |
| 28. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 341 826 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 1. 2023 |
| 5. 2. 2021 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 304 009 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 2. 2022 |
| 5. 2. 2021 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 304 007 km | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2022 |
| 7. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 254 517 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 2. 2021 |
| 12. 2. 2019 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 209 123 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 2. 2020 |
| 12. 2. 2019 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 209 122 km | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2020 |
| 14. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeňský kraj (č. 3413) | 173 979 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 2. 2019 |
| 16. 2. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 118 396 km | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2018 |
| 8. 3. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 60 165 km | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2017 |
| 18. 2. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 56 820 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 19. 3. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ASAVET a.s. (IČO 40525996)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-02-2550
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-02-2585
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-02-1856
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2021 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-02-0056
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-02-0059
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-01-0302
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-01-0282
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-01-0256
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-01-0213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2027 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-01-0211
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER 7C15
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Varianta
- D1BXA4X
- Verze
- 750EM83AX3
- Typ kód
- FE4P10TF1N2
- VIN
- TYBFEB71ELDY04193
- PČV
- 13377522
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SPECIÁLNÍ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C.
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 18. 2. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 2. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL
- Typ motoru
- 4P10-AAT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.27
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 2625
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6200/ 2100/ 2650
- Rozvor [mm]
- 3400
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4320
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7500/ 7500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3100/ 3100
6000/ 6000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 11000/ 11000
- Ložná délka
- 4000
- Ložná šířka
- 2000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R17,5 124/122 M / 17.50X6.00 ET127
205/75 R17,5 124/122 M [2] / 17.50X6.00 ET127
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ASR
- ano
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8968-006-00
- ES/EU
- e4*2007/46*0785
- Číslo TP
- UG179108
- Číslo ORV
- UAO091783
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES
E4*2007/46*0785 PŘED JEHO DOSTAVBOU.
#D.2 VERZE-CELÉ OZNAČENÍ: 750EM83AX3
# V.9: 64/2012A; EURO VI A
# O.1 + O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ HMOTNOST
PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ, MAX. 3 500 KG, SVISLÉ
ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 140 KG.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
*R: MODRÁ
DOSTAVBA BYLA SCHVÁELNA MINISTERSTVEM DOPRAVY A SPOJŮ ČESKÉ REPUBLIKY POD Č.J. 20 121/01 Z 23.03.2001 JAKO SCHVÁLENÝ TYP Č.N- 1532-01-03.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEB71ELDY04193
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.