FUSO CANTER
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTYBFEB71ELDZ03540
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71ELDZ03540
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER
- Typ
- FE4P10TF1N2
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 11. 12. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 12. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. (IČO 25925768) od 11. 12. 2017
- Provozovatel: Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. (IČO 25925768) od 11. 12. 2017
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2025: 69–316 tis. km (medián 132 306 km, 68 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 12. 2017 | První registrace | Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. (IČO 25925768) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 60 895 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 11. 2026 |
| 7. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3610) | 56 187 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2025 |
| 7. 11. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 49 176 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 11. 2024 |
| 7. 11. 2023 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 50 288 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2025 |
| 10. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3610) | 42 782 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 11. 2023 |
| 11. 11. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 37 634 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2022 |
| 11. 11. 2021 | Měření emisí | Pardubice (č. 560613) | 37 633 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2022 |
| 24. 11. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 32 959 km | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2021 |
| 24. 11. 2020 | Měření emisí | Pardubice (č. 560613) | 32 958 km | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2021 |
| 11. 12. 2019 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3622) | 26 001 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 11. 2020 |
| 25. 11. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 25 681 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 25. 12. 2019 |
| 25. 11. 2019 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 26 310 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2020 |
| 10. 12. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3610) | 10 258 km | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. (IČO 25925768)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2019 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-12-0348
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 12. 2019 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-11-1573
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2020 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-12-0692
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2021 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-11-1008
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2022 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-11-0700
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2023 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-22-11-0543
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-11-0397
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2025 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-24-11-0265
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-11-0287
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER
- Typ
- FE4P10TF1N2
- Varianta
- D1BXH4X
- Verze
- 749EM83CX
- Typ kód
- FE4P10TF1N2
- VIN
- TYBFEB71ELDZ03540
- PČV
- 14933975
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 11. 12. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 12. 2017
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A.
- Typ motoru
- 4P10-HAT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,27
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 2625
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6030/ 2350/ 2300
- Rozvor [mm]
- 3400
- Provozní hmotnost
- 3640
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7490/ 7490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3100/ 3100
5990/ 5990
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10990/ 10990
- Ložná délka
- 4000
- Ložná šířka
- 2210
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R 17,5 124/122 M / 17.50X6.00 ET127
205/75 R 17,5 124/122 M [2] / 17.50X6.00 ET127
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AUTO-TECH VINOŘ S.R.O., PRAHA, ČR
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- A50-X PL02
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e4*2007/46*0785
- Číslo TP
- UI464153
- Číslo ORV
- UAZ136829
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES
e4*2007/46*0785 před jeho dostavbou.
*D.2 Verze - celé označení: 749HA83CX3
*V.9: 627/2014C; EURO VI C
*O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost
přípojného vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 3 500 kg, svislé
zatížení spojovacího zařízení max. 140 kg.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
HROMADNÁ PŘESTAVBA JE SCHVÁLENA MD POD Č. N-1403, ČJ. 3085/2015-15-SCH2 ZE DNE 29.12.2015.
ZMĚNY BYLY POUŽITY ZE ZTP N-1403-04-07.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEB71ELDZ03540
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.