FUSO CANTER
- 2017
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTYBFEB71ELDZ04794
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 9:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71ELDZ04794
Semafor rizik: červená
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 12 dnů (17. 12. 2025 až 29. 12. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 12. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 6. 2017
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUT. ADR
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Stanislav Dvořáček (IČO 60897741) od 29. 12. 2025
- Provozovatel: Stanislav Dvořáček (IČO 60897741) od 29. 12. 2025
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Austin Detonator s.r.o. (IČO 25689916)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2018
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-06-0205
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-06-0089
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-06-0154
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-06-0067
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-06-0112
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-06-0053
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-06-0094
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-06-0089Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-06-0090
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-06-0213Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-06-0214
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-06-0797Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-06-0798
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-06-0044Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-06-0045
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-05-1655Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-05-1656
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-05-2286
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-10-1878
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2025 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-25-05-0256Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2026 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-25-05-0257
-
Nový vlastník a provozovatel MARSHAL LOGISTIC s.r.o. (IČO 26849127)
-
Nový vlastník a provozovatel Stanislav Dvořáček (IČO 60897741)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Vintest
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Varianta
- D1BXH4X
- Verze
- 749EM83CX
- Typ kód
- FE4P10TF1N2
- VIN
- TYBFEB71ELDZ04794
- PČV
- 14642893
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUT. ADR
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 12. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 6. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A.
- Typ motoru
- 4P10-HAT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.27
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 2625
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6090/ 2550/ 2990
- Rozvor [mm]
- 3400
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4146
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7490/ 7490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3100/ 3100
5990/ 5990
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10990/ 10990
- Ložná délka
- 4200
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R 17,5 124/122 M / 17.50X6.00 ET127
205/75 R 17,5 124/122 M [2] / 17.50X6.00 ET127
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 8968-038-00
- ES/EU
- E4*2007/46*0785
- Číslo ORV
- UBM561766
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ADR EX II
- Další záznamy
- DNE 22.06.2018 ZAPSÁNA ZMĚNA VOZIDLA - PŘESTAVBA NA ADR TYP EX II. NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ
MDČR Č.J. 1687/2016-150-SCH2/1 ZE DNE 8.11.2016. ADR 019410
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES
e4*2007/46*0785 před jeho dostavbou.
*D.2 Verze - celé označení: 749HA83CX3
*V.9: 627/2014C; EURO VI C
*O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost
přípojného vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 3 500 kg, svislé
zatížení spojovacího zařízení max. 140 kg.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEB71ELDZ04794
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.