FUSO CANTER
- 2023
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTYBFEB71GLDD08784
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 22:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71GLDD08784
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 26. 2. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Rok výroby
- 2023
- Datum 1. registrace
- 23. 3. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 3. 2023
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: ASTRA TRANS, a.s. (IČO 25401670) od 23. 3. 2023
- Vlastník: ASTRA TRANS, a.s. (IČO 25401670) od 26. 8. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 3. 2023 | První registrace | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 23. 3. 2023 | Nový provozovatel | ASTRA TRANS, a.s. (IČO 25401670) | Registr silničních vozidel |
| 26. 8. 2025 | Nový vlastník | ASTRA TRANS, a.s. (IČO 25401670) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel ASTRA TRANS, a.s. (IČO 25401670)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-03-0401
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-02-1354
-
Nový vlastník ASTRA TRANS, a.s. (IČO 25401670)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (FUSO CANTER 2023 v ČR obvykle 1,7, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 31 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Typ kód
- FE4P10TF1N2
- VIN
- TYBFEB71GLDD08784
- PČV
- 17810127
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C., KAWASAKI-SHI, JAPONSKO
- Rok výroby
- 2023
- Datum 1. registrace
- 23. 3. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 3. 2023
- Druh (typ)
- 06 SHRNOVACÍ PLACHTA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A.
- Typ motoru
- 4P10-SAT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 2626
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2020/1181E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- 2020/1181E
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 1969
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7120/ 2200/ 3170
- Rozvor [mm]
- 3850
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3980
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7490/ 7490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3100/ 3100
5740/ 5740
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10990/ 10990
- Ložná délka
- 5250
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R17.5 124/122 M/ 17.50X6,00 ET127
205/75 R17.5 124/122 M (2)/ 17.50X6,00 ET127
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MARMONT s.r.o., PRAHA, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 2023032210015
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- C-10245-019-00
- ES/EU
- e8*NKS18/858*00021*00
- Číslo ORV
- UBM303122
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DOSTVAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA. NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES e4*2007/46*0785 PŘED JEHO DOSTAVBOU. *O.1-O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ HMOTNOST PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 3500KG, SVISLÉ ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 140KG.
Vozidlo je vybaveno doplňkovým výrobním štítkem s číslem homologace typu vozidla e8*NKS18/858*00021*00 (výrobce Marmont s.r.o.) ve II. stupni výroby.
#9 06 shrnovací plachta /MAR02/FAACA/0749B
Nástavba plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEB71GLDD08784
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.