FUSO CANTER 7C18

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 129 kW ≈ 175 k

VINTYBFEB71GLDY06059

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71GLDY06059

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER 7C18
Typ
/ FE4P10TF1N2
Datum 1. registrace
7. 5. 2015
Datum 1. registrace v ČR
7. 5. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
129 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
270 375 km
při prohlídce 11. 5. 2026
1
Vlastník v registru
Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.
od 7. 5. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 5. 2015 První registrace Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) Registr silničních vozidel
20. 5. 2019 Nový provozovatel CZECH STYLE, spol. s r.o. (IČO 25560174) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20172019202120232025 9. 5. 2016: 30 094 km23. 5. 2016: 30 981 km9. 5. 2017: 60 673 km3. 5. 2018: 95 527 km7. 5. 2018: 95 549 km30. 4. 2019: 123 104 km6. 5. 2019: 123 446 km28. 4. 2020: 156 370 km30. 4. 2020: 156 396 km4. 5. 2020: 156 405 km26. 4. 2021: 193 508 km27. 4. 2021: 193 515 km22. 4. 2022: 208 197 km25. 4. 2022: 208 203 km24. 4. 2023: 211 322 km24. 4. 2023: 211 343 km24. 4. 2024: 226 594 km24. 4. 2024: 226 599 km6. 5. 2025: 250 562 km7. 5. 2025: 250 567 km11. 5. 2026: 270 370 km11. 5. 2026: 270 375 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 5. 2026 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 270 375 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
11. 5. 2027
11. 5. 2026 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 270 370 km způsobilé bez závad 11. 5. 2027
7. 5. 2025 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 250 567 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
7. 5. 2026
6. 5. 2025 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 250 562 km způsobilé bez závad 6. 5. 2027
24. 4. 2024 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 226 599 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
24. 4. 2025
24. 4. 2024 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 226 594 km způsobilé bez závad 24. 4. 2025
24. 4. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 211 343 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 4. 2024
24. 4. 2023 Měření emisí Topolná (č. 571111) 211 322 km způsobilé bez závad 24. 4. 2024
25. 4. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 208 203 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 4. 2023
22. 4. 2022 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 208 197 km způsobilé bez závad 22. 4. 2024
27. 4. 2021 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 193 515 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 4. 2022
26. 4. 2021 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 193 508 km způsobilé bez závad 26. 4. 2022
4. 5. 2020 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 156 405 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 5. 2021
30. 4. 2020 Měření emisí Napajedla (č. 570517) 156 396 km způsobilé bez závad 30. 4. 2021
28. 4. 2020 Měření emisí Staré Město (č. 470544) 156 370 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.1.2.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci vážná
6. 5. 2019 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) 123 446 km způsobilé
1 lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová svítilna. lehká
6. 5. 2020
30. 4. 2019 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 123 104 km způsobilé bez závad 30. 4. 2020
7. 5. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 95 549 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
7. 5. 2019
3. 5. 2018 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 95 527 km – bez závad 3. 5. 2019
9. 5. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 60 673 km způsobilé bez závad 9. 5. 2018
23. 5. 2016 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3713) 30 981 km způsobilé bez závad 9. 5. 2017
9. 5. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 30 094 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci vozidla (dodatečná montáž tažného zařízení, nezávislého topení apod.). vážná
8. 6. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2016 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-05-0668
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2019 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-05-0058
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2020 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-19-05-0051
  7. Nový provozovatel CZECH STYLE, spol. s r.o. (IČO 25560174)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-05-0043
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-04-1884
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-04-1976
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-04-1724
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-04-2209
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-05-0436
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-05-0588
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER 7C18
Typ
/ FE4P10TF1N2
Varianta
D1BXA6X
Verze
749GM83AX*
Typ kód
FE4P10TF1N2
VIN
TYBFEB71GLDY06059
PČV
13488240
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
Datum 1. registrace
7. 5. 2015
Datum 1. registrace v ČR
7. 5. 2015
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ- SN
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A.
Typ motoru
4P10-AAT6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
129 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 2625
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7280/ 2550/ 3080
Rozvor [mm]
3 850
Provozní hmotnost
3560
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7490/ 7490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3100/ 3100
5990/ 5990
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10990/ 10990
Ložná délka
5100
Ložná šířka
2450
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R17,5 124/122 M / 17.50X6.00 ET127
205/75 R17,5 124/122 M [2] / 17.50X6.00 ET127
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PARAGAN, S.R.O., HRANICE , ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8968-24
ES/EU
e4*2007/46*0785
Číslo TP
UG433779
Číslo ORV
UAX364161
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)