FUSO CANTER

  • 2022
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 129 kW ≈ 175 k

VINTYBFECX1GLDC15846

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFECX1GLDC15846

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Česká republika), datum dovozu 28. 1. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FUSO
Model
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N2
Rok výroby
2022
Datum 1. registrace
2. 2. 2022
Datum 1. registrace v ČR
2. 2. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
129 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
130 072 km
při prohlídce 19. 1. 2026
2
Vlastníků v registru
ALIMPEX FOOD a.s.
od 31. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 1. 2022 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
2. 2. 2022 První registrace Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) Registr silničních vozidel
2. 2. 2022 Nový provozovatel ALIMPEX FOOD a.s. (IČO 47115807) Registr silničních vozidel
31. 8. 2026 Nový vlastník ALIMPEX FOOD a.s. (IČO 47115807) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2023202420252026 27. 1. 2022: 142 km1. 2. 2023: 37 871 km3. 2. 2023: 37 877 km30. 1. 2024: 67 379 km31. 1. 2024: 67 386 km23. 1. 2025: 96 225 km19. 1. 2026: 130 072 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 130 072 km způsobilé bez závad 19. 1. 2027
23. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3112) 96 225 km způsobilé bez závad 23. 1. 2026
31. 1. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3106) 67 386 km způsobilé 1 lehká 31. 1. 2025
30. 1. 2024 Měření emisí Praha (č. 110501) 67 379 km způsobilé bez závad 30. 1. 2025
3. 2. 2023 Pravidelná STK Praha (č. 3106) 37 877 km způsobilé 1 lehká 3. 2. 2024
1. 2. 2023 Měření emisí Praha (č. 110501) 37 871 km způsobilé bez závad 1. 2. 2024
27. 1. 2022 Na žádost zákazníka Velim (č. 3238) 142 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-01-1667
  2. Dovoz ze zahraničí Česká republika
  3. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel ALIMPEX FOOD a.s. (IČO 47115807)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2023
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2024 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-23-02-0182
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2025 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-01-1966
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-25-01-1057
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-01-0167
  8. Nový vlastník ALIMPEX FOOD a.s. (IČO 47115807)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
FUSO
Obchodní označení
CANTER
Typ
/ FE4P10TF1N2
Varianta
E1BXN6X
Verze
855GA73DX3
Typ kód
FE4P10TF1N2
VIN
TYBFECX1GLDC15846
PČV
17214140
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
M.F.T.B.C., KAWASAKI-SHI, JAPONSKO
Rok výroby
2022
Datum 1. registrace
2. 2. 2022
Datum 1. registrace v ČR
2. 2. 2022
Druh (typ)
04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
4P10-NAT6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
129 / 2865
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2149
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7000/ 2330/ 3290
Rozvor [mm]
3 850
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
4711
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
8550/ 8550
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3 100/ 3 100
5 800/ 5 800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
12050/ 12050
Ložná délka
4970
Ložná šířka
2200
Objem cisterny
23
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R 17,5 124/122 M/ 17.50x6.00 ET127
205/75 R 17,5 124/122 M [2]/ 17.50x6.00 ET127
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MONTEX, SPOL. S R.O., RADOVESNICE II, ČR
Výrobní číslo karoserie
1210305-03
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8968-276
ES/EU
e4*2007/46*0785*11
Číslo ORV
UBO250714
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
31.08.2026 TP ZNEHODNOCEN - VRÁCEN NA ŽÁDOST VLASTNÍKA
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena. Na výrobním štítku vozidla je uvedeno číslo homologace typu ES e4*2007/46*0785 před jeho dostavbou.
*O.1 + O.2: Pro přívěsy s centrální nápravou závisí hmotnost přípojného vozidla na typu spojovacího zařízení, max. 3 500 kg, svislé zatížení spojovacího zařízení max. 140 kg.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
28.1.2022 STAVBA VOZIDLA SCHVÁLENA DLE ČJ.: 106098/21-423/21
TP ZAVEDEN DO SYSTÉMU JAKO BIANCO TP
ZMĚNA V POLOŽKÁCH: 2,8,9,10,11,12,13,G
NA VOZIDLE NAMONTOVÁNA HYDRAULICKÁ PLOŠINA DHOLLANDIA - Č.OSV.C-1229

Další ověření (externí odkazy)