FUSO CANTER 6C18 4WD
- 2015
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 129 kW ≈ 175 k
VINTYBFGB71ELDY05917
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFGB71ELDY05917
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER 6C18 4WD
- Typ
- FE4P10TF1N2
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 23. 4. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 4. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 129 kW
- Kategorie
- N2G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Obec Semanín (IČO 67441513) od 23. 4. 2015
- Provozovatel: Obec Semanín (IČO 67441513) od 23. 4. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 4. 2015 | První registrace | Obec Semanín (IČO 67441513) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 36 772 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 3. 2027 |
| 4. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 32 789 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 3. 2026 |
| 11. 3. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 29 416 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 10. 4. 2024 |
| 11. 3. 2024 | Opakovaná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 29 456 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 3. 2025 |
| 11. 3. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 29 455 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2025 |
| 8. 3. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 29 413 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 6. 3. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 24 766 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2024 |
| 6. 3. 2023 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 24 765 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2024 |
| 8. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 20 485 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 3. 2023 |
| 10. 3. 2021 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 16 356 km | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 3. 2022 |
| 10. 3. 2021 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 16 353 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2022 |
| 17. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 13 300 km | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 3. 2021 |
| 27. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 10 478 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 3. 2020 |
| 27. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubický kraj (č. 3613) | 8 562 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 4. 2019 |
| 10. 5. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 5 715 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 5. 2018 |
| 21. 4. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 2 603 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 4. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Obec Semanín (IČO 67441513)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2017 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3616-16-04-0135
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2018 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-17-05-0122
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2019 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-18-04-0371
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2020 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-19-03-0333
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2021 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-20-03-0163
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-21-03-0100
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2023 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-22-03-0070
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2024 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-23-03-0060
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2024 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-24-03-0111Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2025 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-24-03-0120
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2026 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-25-03-0028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2027 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 562 03, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-26-03-0027
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER 6C18 4WD
- Typ
- FE4P10TF1N2
- Varianta
- F1BXA6X
- Verze
- 6505T83AX
- Typ kód
- FE4P10TF1N2
- VIN
- TYBFGB71ELDY05917
- PČV
- 13467789
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N2G
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 23. 4. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 4. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A.
- Typ motoru
- 4P10-AAT6
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 129 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 2625
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5500/ 2100/ 2500
- Rozvor [mm]
- 3415
- Provozní hmotnost
- 3460
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6500/ 6500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2800/ 2800
6000/ 6000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10000/ 10000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R17,5 124/122 M / 17.50X6.00 ET127
205/75 R17,5 124/122 M [2] / 17.50X6.00 ET127
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8968-005-00
- ES/EU
- E4*2007/46*0785
- Číslo TP
- UG433497
- Číslo ORV
- UAN948822
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ČPP:3220418635
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
# G: DLE PROVEDENÍ VOZIDLA
ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ
# 14: DLE PROVEDENÍ VOZIDLA
ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ
# 20+21: DLE PROVEDENÍ VOZIDLA
ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E4*2007/46*0785*02
*36: 6 500/6 500
*37: 2 800/2 800; 6 000/6 000
*39: 3 500/3 500
*40: 750/750
*41: 10 000/10 000
*57: MAN
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES
E4*2007/46*0785 PŘED JEHO DOSTAVBOU.
# V.9: 64/2012A; EURO VI A
# O.1 + O.2: PRO PŘÍVĚSY S CENTRÁLNÍ NÁPRAVOU ZÁVISÍ HMOTNOST
PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA NA TYPU SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ, MAX. 3 500 KG, SVISLÉ
ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ MAX. 140 KG.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
# D.2 VERZE: 6505T83AX3
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFGB71ELDY05917
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.