FUSO CANTER
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 129 kW ≈ 175 k
VINTYBFGB71ELDZ00571
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 15:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFGB71ELDZ00571
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 15 dnů (3. 4. 2017 až 18. 4. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Datum 1. registrace
- 3. 4. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 4. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 129 kW
- Kategorie
- N2G – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace (IČO 00068047) od 18. 4. 2017
- Provozovatel: Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace (IČO 00068047) od 18. 4. 2017
Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 81–234 tis. km (medián 134 092 km, 31 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 4. 2017 | První registrace | Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618) | Registr silničních vozidel |
| 18. 4. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace (IČO 00068047) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 37 074 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 3. 2027 |
| 24. 3. 2025 | Opakovaná STK | Mýto (č. 3418) | 34 784 km | způsobilé | bez závad | 19. 3. 2026 |
| 24. 3. 2025 | Měření emisí | Mýto (č. 540802) | 34 783 km | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2026 |
| 19. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Mýto (č. 3418) | 34 736 km | nezpůsobilé | 7 vážných
| 18. 4. 2025 |
| 25. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 32 493 km | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2025 |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 27 916 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 4. 2024 |
| 6. 4. 2022 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | 22 574 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 4. 2023 |
| 22. 3. 2022 | Měření emisí | Příbram (č. 421111) | 22 304 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2023 |
| 7. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 18 577 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 4. 2022 |
| 12. 4. 2017 | Na žádost zákazníka | Ústecký kraj (č. 3514) | 227 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 4. 2017 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3514) | 181 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2021
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-17-04-0099
-
Nový vlastník a provozovatel Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace (IČO 00068047)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2022 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-21-04-0017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2023 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-22-04-0027
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-23-04-0163
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2025 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-24-04-0244
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2025 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-25-03-0047
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2026 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-25-03-0059
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2027 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-26-03-0106
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER
- Typ
- / FE4P10TF1N2
- Varianta
- F1BXH6X
- Verze
- 6505T83CX3
- Typ kód
- FE4P10TF1N2
- VIN
- TYBFGB71ELDZ00571
- PČV
- 14517672
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SG PRACOVNÍ PLOŠINA
- Kategorie vozidla
- N2G
- Výrobce vozidla
- M.F.T.B.C., KASHIMADA, JAPONSKO
- Datum 1. registrace
- 3. 4. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 4. 2017
- Druh (typ)
- SG PRACOVNÍ PLOŠINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A.
- Typ motoru
- 4P10-HAT6
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 129 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C; EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 2625
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6765/ 2200/ 2540
- Rozvor [mm]
- 3415
- Provozní hmotnost
- 5260
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6500/ 6500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2800/ 2800
6000/ 6000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10000/ 10000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R 17,5 124/122 M / 17.50X6.00 ET127
205/75 R 17,5 124/122 M [2] / 17.50X6.00 ET127
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CELA, S.R.L., ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- CL5648
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8968-044-00
- ES/EU
- e4*2007/46*0785*
- Číslo TP
- UH989922
- Číslo ORV
- UAR378852
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 13.04.2017 Schválena dostavba vozidla čj. MULNCJ 29467/2017, vozidlo zvláštního určení-SG pracovní plošina.
- Další záznamy
- 13.07.2017 Schválena dostavba vozidla čj. MULNCJ 29467/2017, vozidlo zvláštního určení
-SG pracovní plošina. Doplněny údaje pod kolonkami*1;2;6;7;8;S;S.1;12;13;14 a G.
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světlem oranžové barvy, výška vozidla 2460 mm.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFGB71ELDZ00571
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.