VALTRA A92

  • 2008
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4397 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINU24429

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/U24429

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 104 dnů (3. 3. 2020 až 15. 6. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VALTRA
Model
A92
Typ
/ A-SERIES
Datum 1. registrace
11. 7. 2008
Datum 1. registrace v ČR
3. 3. 2020
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4397 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 4. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
5 987 km
při prohlídce 3. 4. 2024
4
Vlastníci v registru
JASPO - AUTODOPRAVA s.r.o.
od 7. 5. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 7. 2008 První registrace Registr silničních vozidel
3. 3. 2020 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
3. 3. 2020 Nový vlastník a provozovatel RN Trans s.r.o. (IČO 01815288) Registr silničních vozidel
15. 6. 2020 Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552) Registr silničních vozidel
16. 6. 2021 Nový vlastník RN Trans s.r.o. (IČO 01815288) Registr silničních vozidel
7. 5. 2024 Nový vlastník a provozovatel JASPO - AUTODOPRAVA s.r.o. (IČO 25175637) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

4 0005 0006 000 2021202220232024 29. 2. 2020: 4 378 km15. 6. 2020: 4 704 km20. 12. 2021: 5 577 km3. 4. 2024: 5 987 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Dačice (č. 6309) 5 987 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 4. 2028
20. 12. 2021 Evidenční kontrola Dačice (č. 6309) 5 577 km způsobilé bez závad 1. 1. 1900
15. 6. 2021 Evidenční kontrola Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé bez závad
15. 6. 2020 Evidenční kontrola Dačice (č. 6309) 4 704 km způsobilé bez závad 1. 1. 1900
29. 2. 2020 Před registrací + měření emisí Telč (č. 3753) 4 378 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 2. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-20-02-0926
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel RN Trans s.r.o. (IČO 01815288)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2024 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-20-56-0028
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-21-56-9087
  6. Nový vlastník RN Trans s.r.o. (IČO 01815288)
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-21-62-0016
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2028 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-24-04-0004
  9. Nový vlastník a provozovatel JASPO - AUTODOPRAVA s.r.o. (IČO 25175637)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
VALTRA
Obchodní označení
A92
Typ
/ A-SERIES
Varianta
A92-4C
Verze
A92-4C
Typ kód
A-SERIES
VIN
U24429
PČV
16206659
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
VALTRA
Datum 1. registrace
11. 7. 2008
Datum 1. registrace v ČR
3. 3. 2020
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - VALTRA V865
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SISU DIESEL
Typ motoru
44.506 DTA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 2270
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4397
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68JA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 2427
Za jízdy
83

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4146/ 2137/ 2710
Rozvor [mm]
2387
Provozní hmotnost
3145
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7000/ 7000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3100/ 3100
4500/ 4500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32200/ 32200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
9000/ 9000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
39200/ 39200
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
14.9 R 24 126 A8 / W13 X 24
18.4 R 34 144 A8 / W16L X 34
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VALTRA
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 2
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e17*2003/37*0037*08
Číslo ORV
UBI578172
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
158
Doplňkový text na TP
DNE 07.05.2024 TP ZNEPLATNĚN A VRÁCEN.
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*29: 4 146 - 4 337
*30: 1 937 - 2 137
*29,30,35: ROZMEZÍ ZAHRNUJE PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ,
KOL, PNEUMATIK, TYPŮ SPOJOVACÍCH ZAŘÍZENÍ. TRAKTOR MŮŽE BÝT VYBAVEN
PŘÍDAVNÝM ZÁVAŽÍM VPŘEDU O HMOTNOSTI AŽ 400 KG (10X40) NEBO PŘEDNÍM
TBZ, ZÁVAŽÍMI V PŘEDNÍCH KOLECH O HMOTNOSTI 280 KG (4X70) A ZÁVAŽÍMI
V ZADNÍCH KOLECH O HMOTNOSTI 320 KG (4X80).
*42,38: SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V KG:
AUTOMATICKÁ HUBICE 30 MM/2 000; VÝKYVNÉ TÁHLO/2 000; PŘEDNÍ TBZ KAT.
2/NEUVEDENO.
*44,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W11X24; 12.4 R 24 119 A8; 2 720 // W12X24; 13.6 R 24 121 A8; 2 900
W11X24; 360/70 R 24 122 A8; 3 000 // W11X28; 12.4 R 28 121 A8; 2 900
*45,37 KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
DW12LX24; 13.6 R 24 136 D; 4 500 // W15LX30; 16.9 R 30 137 A8; 4 500
W15LX34; 480/70 R 34 143 A8; 4 500 // W18LX34; 540/65 R 34 145 A8; 4
500 DALŠÍ SCHVÁLENÉ ROZMĚRY KOL A PNEUMATIK JSOU UVEDENY V NÁVODU K
OBSLUZE.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY,
- KRYTY ZADNÍCH KOL NEPLNÍ NĚKTERÉ PŘEDEPSANÉ POŽADAVKY,
A PŘI PŘEKROČENÍ ŠÍŘKY 2.55 M (PŘI POUŽITÍ DVOJMONTÁŽE KOL ZADNÍ
NÁPRAVY NEBO PŘI ZMĚNĚ ROZCHODU KOL) NAVÍC
- CELKOVÁ ŠÍŘKA JE VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- VZDÁLENOST SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ OD BOČNÍHO OBRYSU VOZIDLA JE VĚTŠÍ
NEŽ JE PŘEDEPSÁNO.
DOVOZ ZE SLOVENSKÉ REPUBLIKY. DATUM PRVNÍ REGISTRACE DLE TP 11.07.2008.

Další ověření (externí odkazy)