VS MONT

  • 2012
  • ŠEDÁ
  • .

VINU59X30FN3C1VS3003

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/U59X30FN3C1VS3003

STK končí 25. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VS MONT
Typ
VS MONT VSN1N / VSN1N
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
23. 5. 2012
Datum 1. registrace v ČR
18. 6. 2012
Barva
ŠEDÁ
Palivo
.
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 21 dnů
platnost do 25. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
250 km
při prohlídce 28. 5. 2012
2
Vlastníků v registru
RYBÁRIK, s.r.o.
od 7. 9. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 5. 2012 První registrace Registr silničních vozidel
18. 6. 2012 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
18. 6. 2012 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
18. 6. 2012 Nový provozovatel RYBÁRIK, s.r.o. (IČO 25598643) Registr silničních vozidel
7. 9. 2017 Nový vlastník RYBÁRIK, s.r.o. (IČO 25598643) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 11. 2025 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 11. 2026
11. 11. 2024 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
2 lehké
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 11. 2025
10. 10. 2023 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 10. 2024
22. 9. 2022 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 9. 2023
25. 8. 2021 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
5 lehkých
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
25. 8. 2022
21. 8. 2020 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
5 lehkých
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 8. 2021
15. 8. 2019 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
3 lehké
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 8. 2020
3. 8. 2018 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 8. 2019
4. 9. 2017 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3719) – způsobilé bez závad
3. 7. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) – způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 7. 2018
28. 6. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) – způsobilé
2 lehké
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
28. 6. 2017
16. 6. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) – způsobilé bez závad 16. 6. 2016
17. 6. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) – způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
17. 6. 2015
17. 6. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) – způsobilé bez závad 17. 6. 2014
15. 6. 2012 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3719) – způsobilé bez závad 15. 6. 2012
28. 5. 2012 Před schvál. tech. způsob. vozidla Zlínský kraj (č. 3729) 250 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-12-05-0235
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2012 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-12-06-0195
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 15. 6. 2012 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel RYBÁRIK, s.r.o. (IČO 25598643)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2013
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2014 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-13-06-0199
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2014 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2015 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2015 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-14-06-0187
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2016 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-15-06-0190
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2016 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2017 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-16-06-0358
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2017 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2018 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-17-07-0002
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2017 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-17-09-0019
  11. Nový vlastník RYBÁRIK, s.r.o. (IČO 25598643)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2019 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-08-0035
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2020 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-19-08-0186
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-08-0218
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2022 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-21-08-0296
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2023 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-09-0243
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2024 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-23-10-0148
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2025 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-24-11-0104
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-25-11-0253
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
VS MONT
Typ
VS MONT VSN1N / VSN1N
Typ kód
VSN1N
VIN
U59X30FN3C1VS3003
PČV
11831777
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
23. 5. 2012
Datum 1. registrace v ČR
18. 6. 2012
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Palivo
.
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
1/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8370/ 2550/ 3100
Rozvor [mm]
T 5100
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
4800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
30000/ 30000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
T 20000; 10000/ 10000
/
/
/
Ložná délka
6700
Ložná šířka
2300
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
425/65 R22.5 165G/ 14 X 22.5 ET0
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
U59X30FN3C1VS3003
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
/ /
Spojovací zařízení - druh
Třída H50-X; JOST KZ10
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UE567261
Číslo ORV
UAU580402
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
dovoz sk, obnoveno původní VIN náhradní technologií;

Další ověření (externí odkazy)