PONGRATZ GPA 200 G
- 1997
- ČERNÁ
VINU5GV08502T1000028
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/U5GV08502T1000028
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1997. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PONGRATZ
- Model
- GPA 200 G
- Typ
- PONGRATZ GPA 200 G V5GV09002 /
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 1997
- Barva
- ČERNÁ
- Kategorie
- O2 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: UNICON OSTRAVA s. r. o. (IČO 48391824) od 2. 1. 1997
- Provozovatel: UNICON OSTRAVA s. r. o. (IČO 48391824) od 2. 1. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 1. 1997 | První registrace | UNICON OSTRAVA s. r. o. (IČO 48391824) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 5. 2026 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3855) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2028 |
| 4. 1. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3855) | – | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2026 |
| 6. 1. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 1. 2024 |
| 7. 3. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2023 |
| 21. 3. 2017 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3821) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2019 |
| 3. 3. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3821) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 2. 4. 2017 |
| 3. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2017 |
| 30. 11. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2014 |
| 24. 11. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2012 |
| 28. 11. 2008 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel UNICON OSTRAVA s. r. o. (IČO 48391824)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2012 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2012 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2014 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2017 · stanice: MÍROVÁ 1806, 73532, RYCHVALD · protokol CZ-3821-17-03-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2019 · stanice: MÍROVÁ 1806, 73532, RYCHVALD · protokol CZ-3821-17-03-0601
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-03-0513
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-01-0417
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2026 · protokol CZ-3855-24-01-0142
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2028 · protokol CZ-3855-26-05-0546
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- PONGRATZ
- Obchodní označení
- GPA 200 G
- Typ
- PONGRATZ GPA 200 G V5GV09002 /
- VIN
- U5GV08502T1000028
- PČV
- 5478104
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O2
- Výrobce vozidla
- PONGRATZ, S.R.O., BRATISLAVA, SLOVENSKO
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 1997
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ KORBA KOVOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ - 0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3185/ 1550/ 840
- Rozvor [mm]
- 2100
- Provozní hmotnost
- 220
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 850/ 850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 750/ 750
/
/
/ - Ložná délka
- 1950
- Ložná šířka
- 1070
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 155 R13/ 4,5J X 13 H
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PONGRATZ, S.R.O., BRATISLAVA, SLOVENSKO
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA B
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3491-004-00
- Číslo ORV
- UBN219291
- Druh RZ
- PŘÍVĚS DO 750kg
- Doplňkový text na TP
- VIN vyražen náhradní technologií rám vozidla na pravé straně ve směru jízdy 15 cm pod úrovni výrobního štítku
- Další záznamy
- *VOZIDLO MŮŽE MÍT MIMOŘÁDNOU VÝBAVU ( NAPŘ. KRYCÍ PLACHTU S NOSNOU KONSTRUKCÍ, PŘÍDAVNÉ BOČNICE, ..ATD.), PAK SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE UŽITEČNÁ HMOTNOST O MAX. 48 KG A ZVYŠUJE SE CELKOVÁ VÝŠKA NA MAX. 1785 MM.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
12.3.2015 ZMĚNA BARVY, POPL. 50,-KČ.
20.03.2017 Obnova VIN náhradní technologií z důvodu částečné koroze č.j.:SMO/VIN/*0/17/DSČ-Šve. předložen protokol STK Č. CZ-3821-17-03-0097
ze dne 03.03.2017 VIN vyražen náhradní technologií rám vozidla na pravé straně ve směru jízdy 15 cm pod úrovni výrobního štítku spr. popl. 50,- kč
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: U5GV08502T1000028
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.