KIA CEE´D

  • 2008
  • ŠEDÁ-METAL
  • benzin (BA 95 B)
  • 1396 cm³
  • 80,2 kW ≈ 109 k

VINU5YFF23128L017635

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/U5YFF23128L017635

KIA CEED – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 6 dnů (15. 5. 2014 až 21. 5. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KIA
Model
CEE´D
Typ
KIA PRIDE 1.4 DA KN15P / ED
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
26. 5. 2008
Datum 1. registrace v ČR
26. 5. 2008
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem
1396 cm³
Výkon
80,2 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: SPOKAR a.s. (IČO 25183427) od 19. 12. 2019
  • Provozovatel: SPOKAR a.s. (IČO 25183427) od 19. 12. 2019
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 4. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
288 749 km
při prohlídce 24. 4. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2008 při prohlídce v roce 2026: 144–247 tis. km (medián 190 602 km, 2 019 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
SPOKAR a.s.
od 19. 12. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 5. 2008 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
20. 6. 2012 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
15. 5. 2014 Nový vlastník a provozovatel Ing. Karel Kupec (IČO 12897400) Registr silničních vozidel
21. 5. 2014 Nový vlastník a provozovatel Ing. Karel Kupec (IČO 12897400) Registr silničních vozidel
14. 7. 2015 Nový vlastník a provozovatel KAJA project a.s. (IČO 26041138) Registr silničních vozidel
19. 12. 2019 Nový vlastník a provozovatel SPOKAR a.s. (IČO 25183427) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2013201520172019202120232025 28. 5. 2012: 81 401 km23. 4. 2014: 112 874 km29. 4. 2014: 112 998 km13. 7. 2015: 121 297 km27. 4. 2016: 128 295 km5. 4. 2018: 145 536 km5. 4. 2018: 145 539 km18. 12. 2019: 164 092 km28. 4. 2020: 166 277 km27. 4. 2022: 183 097 km26. 4. 2024: 204 256 km24. 4. 2026: 228 749 km24. 4. 2026: 288 749 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 4. 2026 Pravidelná STK Pelhřimov (č. 3311) 288 749 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
24. 4. 2028
24. 4. 2026 Měření emisí Pelhřimov (č. 430427) 228 749 km způsobilé bez závad 24. 4. 2028
26. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 204 256 km způsobilé bez závad 26. 4. 2026
27. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 183 097 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
27. 4. 2024
28. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 166 277 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 4. 2022
18. 12. 2019 Evidenční kontrola Pelhřimov (č. 3311) 164 092 km způsobilé bez závad
5. 4. 2018 Pravidelná STK Pelhřimov (č. 3311) 145 539 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
5. 4. 2020
5. 4. 2018 Měření emisí Pelhřimov (č. 430424) 145 536 km – bez závad 5. 4. 2020
27. 4. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 128 295 km způsobilé bez závad 27. 4. 2018
13. 7. 2015 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3311) 121 297 km způsobilé bez závad
29. 4. 2014 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3311) 112 998 km způsobilé bez závad
23. 4. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 112 874 km způsobilé bez závad 23. 4. 2016
28. 5. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 81 401 km způsobilé bez závad 28. 5. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel fyzická osoba
  2. Nový vlastník fyzická osoba
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2014 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2016 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  5. Nový vlastník a provozovatel Ing. Karel Kupec (IČO 12897400)
  6. Nový vlastník a provozovatel Ing. Karel Kupec (IČO 12897400)
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  8. Nový vlastník a provozovatel KAJA project a.s. (IČO 26041138)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2018 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2020 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-18-04-0196
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-19-12-0815
  12. Nový vlastník a provozovatel SPOKAR a.s. (IČO 25183427)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2022 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-20-04-1410
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-22-04-1584
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-04-1993
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2028 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-26-04-1437
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (KIA CEE´D 2008 v ČR v průměru 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55 %

Srovnáváme s 4 392 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu KIA CEE´D

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
KIA
Obchodní označení
CEE´D
Typ
KIA PRIDE 1.4 DA KN15P / ED
Varianta
B3P21
Verze
M51AZ1
Typ kód
ED
VIN
U5YFF23128L017635
PČV
6262200
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
KIA MOTORS SLOVAKIA, S.R.O., SLOVENSKO
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
26. 5. 2008
Datum 1. registrace v ČR
26. 5. 2008
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
KIA MOTORS SLOVAKIA, S.R.O., SLOVENSKO
Typ motoru
G4FA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
80.2 / 6200
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem [cm³]
1396
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
187

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
181 / 124 / 145
Spotřeba předpis
EC 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7,6 / 5,2 / 6,1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 4650
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4250/ 1790/ 1450
Rozvor [mm]
2650
Provozní hmotnost
1257
Hmotnosti provozní Do
1338
Hmotnosti zatížení SZ
55
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1750/ 1750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
960/ 960
920/ 920
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
550/ 550
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2950/ 2950
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
80
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65R15 88H / 5.5J X 15 ET47
185/65R15 88H / 5.5J X 15 ET47
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ-METAL
Barva doplňková
ŠEDÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6444-150
ES/EU
e4*2001/116*0121*
Číslo TP
UJ246214
Číslo ORV
UBD733982
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ZAPSÁNY ALT. PNEUM. DLE TYP. LISTU
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*4: HYUNDAI MOTOR CORPORATION, SEOUL, J.KOREA
*20-21: 5.5J X 15 ET47; 195/65R15 91H
6J X 16 ET51; 205/55R16 91V
8J X 16 ET35 ; 205/50 R16 87, 205/55 R16 91, 215/55 R16 93, 225/45 R16 89, 225/50 R16 92
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)