KIA CEE´D
- 2011
- HNĚDÁ-METAL
- benzin (BA)
- 1396 cm³
- 66,2 kW ≈ 90 k
VINU5YHB511ABL256235
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/U5YHB511ABL256235
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KIA
- Model
- CEE´D
- Typ
- KIA CEE´D ED / ED
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 3. 2011
- Barva
- HNĚDÁ-METAL
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1396 cm³
- Výkon
- 66,2 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: GST Solutions s.r.o. (IČO 08080763) od 8. 12. 2025
- Provozovatel: GST Solutions s.r.o. (IČO 08080763) od 8. 12. 2025
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2011 při prohlídce v roce 2025: 106–194 tis. km (medián 144 487 km, 2 286 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 3. 2011 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 2. 9. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 8. 12. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | GST Solutions s.r.o. (IČO 08080763) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 5. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 114 379 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2027 |
| 27. 5. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 411018) | 114 374 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2027 |
| 1. 6. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 96 366 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2025 |
| 1. 6. 2023 | Měření emisí | Praha (č. 411018) | 96 361 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2025 |
| 30. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3114) | 83 492 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 6. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 82 411 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2023 |
| 15. 6. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 411018) | 82 409 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2023 |
| 6. 3. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 72 638 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2021 |
| 6. 3. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 411018) | 72 632 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2021 |
| 6. 3. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 56 641 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2019 |
| 6. 3. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 36 974 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2015Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2017 · stanice: PROSECKÁ 817, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-15-03-0193Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2017 · stanice: PROSECKÁ 817, 190 00, PRAHA 9
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2019 · stanice: PROSECKÁ 817, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-17-03-0202
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2021 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-19-03-0551
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2023 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-21-06-1317
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-21-08-2538
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2025 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-23-06-0025
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2027 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-25-05-1638
-
Nový vlastník a provozovatel GST Solutions s.r.o. (IČO 08080763)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (KIA CEE´D 2011 v ČR v průměru 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 44,9 %
Srovnáváme s 3 869 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu KIA CEE´D
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- KIA
- Obchodní označení
- CEE´D
- Typ
- KIA CEE´D ED / ED
- Varianta
- B5PD1
- Verze
- M56AZ1
- Typ kód
- ED
- VIN
- U5YHB511ABL256235
- PČV
- 10444859
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- KIA MOTORS SLOVAKIA
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 3. 2011
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- KIA MOTORS SLOVAKIA
- Typ motoru
- G4FA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66.2 / 6000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1396
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 180
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 692/2008F
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 139
- Spotřeba předpis
- 692/2008F
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,2 / 5,1 / 5,8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 3750
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4260/ 1790/ 1480
- Rozvor [mm]
- 2650
- Provozní hmotnost
- 1263
- Hmotnosti provozní Do
- 1355
- Hmotnosti zatížení SZ
- 55
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1710/ 1710
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 960/ 960
920/ 920
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 550/ 550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2910/ 2910
- Zatížení střechy
- 80
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/65R15 88H / 5.5J X 15 ET47
185/65R15 88H / 5.5J X 15 ET47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- HNĚDÁ-METAL
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6444-810-00
- ES/EU
- e4*2001/116*0121
- Číslo ORV
- UBM203516
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 08.12.2025 TP ZNEHODNOCEN A VRÁCEN
- Další záznamy
- CO2: 170/121/139 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*4: HYUNDAI MOTOR CORPORATION, SEOUL, J.KOREA
*20-21: 5.5J X 15 ET47; 195/65R15 91H; 6J X 16 ET51; 205/55R16 91V;
6,5J X 15 ET40; 185/65R15 88H; 195/65R15 91H (TFLOS,TVLOB).
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: U5YHB511ABL256235
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.