WAY LOCUST L 1004 SPEED+

  • 2023
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2799 cm³
  • 55,4 kW ≈ 75 k

VINU79W045GLP1WA8016

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 18:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/U79W045GLP1WA8016

Semafor rizik: zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
WAY
Model
LOCUST L 1004 SPEED+
Typ
/ LOCUST 1004
Datum 1. registrace
14. 8. 2023
Datum 1. registrace v ČR
14. 8. 2023
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2799 cm³
Výkon
55,4 kW
Kategorie
SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel BP STAVBY CZ s.r.o. (IČO 25201506)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
WAY
Obchodní označení
LOCUST L 1004 SPEED+
Typ
/ LOCUST 1004
Verze
SPEED+
Typ kód
LOCUST 1004
VIN
U79W045GLP1WA8016
PČV
18037924
Druh vozidla
PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Druh vozidla 2. ř.
KOMPAKTNÍ NAKLADAČ ŘÍZ. PROKL.
Kategorie vozidla
SS
Výrobce vozidla
WAY INDUSTRIES A.S., KRUPINA, SLOVENSKO
Datum 1. registrace
14. 8. 2023
Datum 1. registrace v ČR
14. 8. 2023
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PERKINS ENGINES CO. LTD., V. BRITÁNIE
Typ motoru
4920/2400
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55.4 / 2400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2799
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
19

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/989EV4/D
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1725
Za jízdy
75.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3545/ 1820/ 2230
Rozvor [mm]
1 150
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
3600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
4600/ 3600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2600/ 2600
2600/ 2600
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
12.00 - 16.5/ 9.75 - 16.5
12.00 - 16.5/ 9.75 - 16.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WAY INDUSTRIES A.S., KRUPINA, SLOVENSKO
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 /
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1. 17. 6417
Číslo TP
UN269631
Číslo ORV
UBF213598
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
158
Další záznamy
TP VYSTAVEN NA ZÁKLADĚ ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ. VOZIDLO NOVÉ DOSUD NEREGISTROVANÉ.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.