WAY LOCUST L 1004 SPEED+
- 2025
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 2799 cm³
- 55,4 kW ≈ 75 k
VINU79W045GLS1WA8014
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/U79W045GLS1WA8014
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- WAY
- Model
- LOCUST L 1004 SPEED+
- Typ
- / LOCUST 1004
- Datum 1. registrace
- 9. 7. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 7. 2025
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2799 cm³
- Výkon
- 55,4 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Libor Matějka (IČO 60905786) od 9. 7. 2025
- Provozovatel: Libor Matějka (IČO 60905786) od 9. 7. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 7. 2025 | První registrace | Libor Matějka (IČO 60905786) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Libor Matějka (IČO 60905786)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2029
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- WAY
- Obchodní označení
- LOCUST L 1004 SPEED+
- Typ
- / LOCUST 1004
- Verze
- SPEED+
- Typ kód
- LOCUST 1004
- VIN
- U79W045GLS1WA8014
- PČV
- 19042404
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMPAKTNÍ NAKLADAČ ŘÍZ. PROKL.
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- WAY INDUSTRIES A.S., KRUPINA, SLOVENSKO
- Datum 1. registrace
- 9. 7. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 7. 2025
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PERKINS ENGINES CO. LTD., V. BRITÁNIE
- Typ motoru
- 4920/2400
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 55.4 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2799
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Hydropohon
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 19
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/989EV4/D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1725
- Za jízdy
- 75.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3545/ 1820/ 2230
- Rozvor [mm]
- 1150
- Provozní hmotnost
- 3600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4600/ 3600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2600/ 2600
2600/ 2600
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.00 - 16.5/ 9.75 - 16.5
12.00 - 16.5/ 9.75 - 16.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WAY INDUSTRIES A.S., KRUPINA, SLOVENSKO
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 /
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1. 17. 6417
- Číslo ORV
- UBL109122
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 158
- Další záznamy
- [,, ZTP odvozené z původního ZTP č. 6417-17”]
*12,13,14,G: Platí pro stroj v základním provedení s lopatou o objemu 0.4 m3.
Variabilní provedení stroje:
*20,21: 8.25X16,5; 10 - 16,5
9.00X18; 10.5 - 18
10.5X17.5; 14 - 17.5
9.00X15.3; 10 - 15.3
Pro provoz stroje na pozemních komunikacích platí podmínky stanovené vyhláškou
č. 341/2014 Sb., příloha č. 12, část I; při přepravě i při práci na pozemních
komunikacích musí být uvedeno do činnosti zvláštní výstražné světelné zařízení
oranžové barvy.
Stroj plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- vyznačení nejvyšší povolené rychlosti nemusí být provedeno z retro reflexního
materiálu,
- na štítku není uvedena hodnota korigovaného součinitele absorpce,
- porucha hydraulického systému není signalizována řidiči,
- sdělovač činnosti zvláštního výstražného světelného zařízení je modré barvy,
- umístění potkávacích světel neplní některé požadavky,
- zadní světelná zařízení jsou umístěna dále od bočního obrysu než je
předepsáno,
- stroj není vybaven brzdovými svítilnami,
- hrany a výstupky na povrchu stroje.
M: 1150
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: U79W045GLS1WA8014
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.