DACIA DUSTER

  • 2012
  • MODRÁ
  • benzin (BA + E 85 + LPG)
  • 1598 cm³
  • 77 kW ≈ 105 k

VINUU1HSDCS548313402

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 22:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/UU1HSDCS548313402

STK propadla 31. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo
DACIA DUSTER – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Harvey Bold, zdroj, CC BY 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DACIA
Model
DUSTER
Typ
DACIA DUSTER SD / SD
Datum 1. registrace
10. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
10. 12. 2012
Barva
MODRÁ
Palivo
benzin (BA + E 85 + LPG)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
77 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 31. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
89 513 km
při prohlídce 31. 10. 2024

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2012 při prohlídce v roce 2024: 94–177 tis. km (medián 132 652 km, 1 468 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Zemědělská společnost Drnovice, a.s.
od 10. 12. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 12. 2012 První registrace Zemědělská společnost Drnovice, a.s. (IČO 25530062) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

20 00040 00060 00080 000100 000 2017201920212023 8. 12. 2016: 32 989 km6. 12. 2018: 47 760 km2. 12. 2020: 58 902 km9. 11. 2022: 70 236 km9. 11. 2022: 70 260 km30. 10. 2024: 89 513 km31. 10. 2024: 89 513 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
31. 10. 2024 Pravidelná STK Vyškov (č. 3748) 89 513 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
31. 10. 2026
30. 10. 2024 Měření emisí Vyškov (č. 571204) 89 513 km způsobilé bez závad 30. 10. 2026
9. 11. 2022 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 70 260 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
9. 11. 2024
9. 11. 2022 Měření emisí Vyškov (č. 471221) 70 236 km způsobilé bez závad 9. 11. 2024
2. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Vyškov (č. 3748) 58 902 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
2. 12. 2022
6. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Vyškov (č. 3748) 47 760 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
6. 12. 2020
8. 12. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3748) 32 989 km způsobilé bez závad 8. 12. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Drnovice, a.s. (IČO 25530062)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 682 01, VYŠKOV · protokol CZ-3748-16-12-0183
  3. Vybavení zapsané v registru: POHON PLYNEM
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 682 01, VYŠKOV · protokol CZ-3748-18-12-0113
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 682 01, VYŠKOV · protokol CZ-3748-20-12-0067
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-11-0501
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 682 01, VYŠKOV · protokol CZ-3748-24-10-1225
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 6. 1. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 24. 9. 2012 – 15. 12. 2013) Safety Gate
  • 22. 1. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2001 – 2. 6. 2014) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • POHON PLYNEM
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
DACIA
Obchodní označení
DUSTER
Typ
DACIA DUSTER SD / SD
Varianta
HSDCS
Verze
HSDCS5
Typ kód
SD
VIN
UU1HSDCS548313402
PČV
12489340
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DACIA, S.A., MIOVENI, RUMUNSKO
Datum 1. registrace
10. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
10. 12. 2012
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K4M F 6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
77 / 5750
Palivo
benzin (BA + E 85 + LPG)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
167

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
692/2008A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
223 / 139 / 165
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,6 / 6 / 7,1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 3750
Za jízdy
73.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4315/ 1822/ 1625
Rozvor [mm]
2673
Provozní hmotnost
1290
Hmotnosti provozní Do
1329
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1710/ 1710
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
880/ 880
910/ 910
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
615/ 615
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2910/ 2910
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
80
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R 16 98 T(H) / 6.5 J 16-50
215/65 R 16 98 T(H) / 6.5 J 16-50
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘ.A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5748-093-00
ES/EU
e2*2001/116*0314
Číslo TP
UF236660
Číslo ORV
UAP708414
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
* Číslo homologace typu ES e2*2001/116*0314*40
CO2: 223/139/165 g/km
Vozidlo je vybaveno vícepalivovým systémem benzín / etanol E 85
Při provozu na E 85 platí následující technické parametry:
#V7: 216/134/160
#27: 13.5/8.4/10.0
Variabilní provedení vozidla:
#14: 1 695
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)