DACIA DUSTER

  • 2016
  • BÍLÁ
  • benzin (BA)
  • 1598 cm³
  • 84 kW ≈ 114 k

VINUU1HSDCVG56187942

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/UU1HSDCVG56187942

STK končí 14. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo
DACIA DUSTER – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Harvey Bold, zdroj, CC BY 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DACIA
Model
DUSTER
Typ
/ SD
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
22. 9. 2016
Datum 1. registrace v ČR
22. 9. 2016
Barva
BÍLÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
84 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 8 dnů
platnost do 14. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
181 439 km
při prohlídce 14. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 70–134 tis. km (medián 97 110 km, 567 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Město Hlinsko
od 5. 6. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 9. 2016 První registrace Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) Registr silničních vozidel
22. 9. 2016 Nový provozovatel MĚSTO ČESKÁ SKALICE (IČO 00272591) Registr silničních vozidel
17. 10. 2018 Nový vlastník MĚSTO ČESKÁ SKALICE (IČO 00272591) Registr silničních vozidel
5. 6. 2025 Nový vlastník a provozovatel Město Hlinsko (IČO 00270059) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 20172019202120232025 25. 10. 2016: 45 km24. 10. 2017: 22 207 km17. 10. 2018: 45 199 km24. 10. 2019: 68 483 km24. 10. 2019: 68 484 km24. 10. 2019: 68 484 km23. 11. 2020: 89 170 km23. 11. 2020: 89 172 km15. 11. 2021: 106 715 km28. 11. 2022: 127 069 km28. 11. 2022: 127 072 km27. 11. 2023: 142 806 km27. 11. 2023: 142 807 km21. 11. 2024: 162 523 km14. 11. 2025: 181 438 km14. 11. 2025: 181 439 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 11. 2025 Pravidelná STK Hlinsko (č. 3632) 181 439 km způsobilé bez závad 14. 11. 2026
14. 11. 2025 Měření emisí Hlinsko (č. 460318) 181 438 km způsobilé bez závad 14. 11. 2027
21. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 162 523 km způsobilé bez závad 21. 11. 2026
27. 11. 2023 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 142 807 km způsobilé bez závad 27. 11. 2024
27. 11. 2023 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 142 806 km způsobilé bez závad 27. 11. 2025
28. 11. 2022 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 127 072 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
28. 11. 2023
28. 11. 2022 Měření emisí Česká Skalice (č. 460501) 127 069 km způsobilé bez závad 28. 11. 2024
15. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 106 715 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
15. 11. 2023
23. 11. 2020 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 89 172 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
23. 11. 2022
23. 11. 2020 Měření emisí Česká Skalice (č. 460501) 89 170 km způsobilé bez závad 23. 11. 2022
24. 10. 2019 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 68 484 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
24. 10. 2020
24. 10. 2019 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 68 484 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
24. 10. 2021
24. 10. 2019 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 68 483 km způsobilé bez závad 24. 10. 2021
17. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 45 199 km způsobilé bez závad 17. 10. 2020
24. 10. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 22 207 km způsobilé bez závad 24. 10. 2018
25. 10. 2016 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3614) 45 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci vozidla (dodatečná montáž tažného zařízení, nezávislého topení apod.). vážná

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)
    Nový provozovatel MĚSTO ČESKÁ SKALICE (IČO 00272591)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2020
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-16-10-1295
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2018 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-17-10-1134
  4. Nový vlastník MĚSTO ČESKÁ SKALICE (IČO 00272591)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2019 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-18-10-0901
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-10-1218
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2021 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-10-1212
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2022 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-20-11-0873
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2022 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-21-11-0829
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-11-1092
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2024 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-23-11-1074
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2025 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-24-11-0778
  11. Nový vlastník a provozovatel Město Hlinsko (IČO 00270059)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2026 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 53901, HLINSKO · protokol CZ-3632-25-11-0464
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (DACIA DUSTER 2016 v ČR obvykle 2,4, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,9 %

Srovnáváme s 712 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu DACIA DUSTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
DACIA
Obchodní označení
DUSTER
Typ
/ SD
Varianta
HSDCV
Verze
HSDCVG
Typ kód
SD
VIN
UU1HSDCVG56187942
PČV
14234113
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DACIA, MIOVENI, RUMUNSKO
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
22. 9. 2016
Datum 1. registrace v ČR
22. 9. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
H4M D7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
84 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
168

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2015/45W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 155
Spotřeba předpis
2015/45W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8 / 6.2 / 6.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3750
Za jízdy
71.4

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4315/ 1822/ 1760
Rozvor [mm]
2673
Rozchod [mm]
1560/ 1567/ /
Provozní hmotnost
1280
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1804/ 1804
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
925/ 925
989/ 989
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
640/ 640
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3304/ 3304
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R16 98T / 6.5 J 16-50
215/65 R16 98T / 6.5 J 16-50
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5748-330-00
ES/EU
e2*2001/116*0314*80
Číslo ORV
UBJ900924
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
oprava dat na kartě vozidla - nesoulad údajů dle STK. Změna vlastníka a provozovatele, výbava a vybavení ponechána.
Další záznamy
CO2: 180/140/155 g/km
ROZCHOD: 1 560 - 1 567
Variabilní provedení vozidla:
#14: 1 695
#20-21: 6.5 J 16-50; 215/65 R16 98H
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Dne 25.10.2016 Výbava: 1ks MAJÁK MODRÝ *
*14: změna výšky : 1 760 mm.

Další ověření (externí odkazy)