DACIA LOGAN

  • 2013
  • ŠEDÁ
  • benzin (BA )
  • 1598 cm³
  • 62 kW ≈ 84 k

VINUU1KSDA3H48201615

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/UU1KSDA3H48201615

DACIA LOGAN – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: RLGNZLZ, zdroj, CC BY-SA 2.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 91 dnů (4. 4. 2018 až 4. 7. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
DACIA
Model
LOGAN
Typ
SD
Datum 1. registrace
15. 4. 2013
Datum 1. registrace v ČR
15. 4. 2013
Barva
ŠEDÁ
Palivo
benzin (BA )
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
62 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
304 448 km
při prohlídce 6. 3. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2013 při prohlídce v roce 2025: 82–174 tis. km (medián 122 096 km, 671 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s.
od 4. 7. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 4. 2013 První registrace QUANTUM, a.s. (IČO 25307762) Registr silničních vozidel
4. 4. 2018 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
4. 7. 2018 Nový vlastník a provozovatel Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (IČO 00104493) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000350 000 2018202020222024 11. 4. 2017: 159 108 km20. 3. 2018: 188 433 km3. 7. 2018: 189 333 km11. 4. 2019: 198 488 km16. 4. 2021: 241 423 km14. 4. 2023: 279 164 km6. 3. 2025: 304 448 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 3. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Uhlířské Janovice (č. 3204) 304 448 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
6. 3. 2027
14. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Uhlířské Janovice (č. 3204) 279 164 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 4. 2025
16. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Uhlířské Janovice (č. 3204) 241 423 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 4. 2023
11. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Uhlířské Janovice (č. 3204) 198 488 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
11. 4. 2021
3. 7. 2018 Evidenční kontrola Čáslav (č. 3230) 189 333 km způsobilé bez závad
20. 3. 2018 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3810) 188 433 km způsobilé bez závad
11. 4. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3725) 159 108 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
11. 4. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel QUANTUM, a.s. (IČO 25307762)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2017
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2019 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-17-04-0568
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-18-03-0961
  4. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 286 01, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-18-07-0053
  6. Nový vlastník a provozovatel Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (IČO 00104493)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2021 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-19-04-0405
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2023 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-21-04-0255
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2025 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-23-04-0224
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2027 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-25-03-0091
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 5. 7. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 2. 2013 – 30. 6. 2015) Safety Gate
  • 6. 1. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 24. 9. 2012 – 15. 12. 2013) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
DACIA
Obchodní označení
LOGAN
Typ
SD
Varianta
KSDA3
Verze
KSDA3H
Typ kód
SD
VIN
UU1KSDA3H48201615
PČV
12606261
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DACIA, S.A., MIOVENI, RUMUNSKO
Datum 1. registrace
15. 4. 2013
Datum 1. registrace v ČR
15. 4. 2013
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
K7M A 8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
62 / 5250
Palivo
benzin (BA )
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
163

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
692/2008A
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
228 / 140 / 169
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,8 / 6,1 / 7,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3750
Za jízdy
72.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4450/ 1740/ 1636
Rozvor [mm]
2900
Provozní hmotnost
1240
Hmotnosti provozní Do
1300
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1740/ 1740
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
930/ 930
1080/ 1080
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1300/ 1300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
620/ 620
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2650/ 2650
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
80
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/65 R 15 88 T / 5.5-6.5 J 15-43(-50)
185/65 R 15 88 T / 5.5-6.5 J 15-43(-50)
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DACIA, S.A., MIOVENI, RUMUNSKO
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5748-098-00
ES/EU
e2*2001/116*0314
Číslo TP
UF237943
Číslo ORV
UAX529039
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)