VALTRA S352
- 2011
- ČERVENÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 8419 cm³
- 260 kW ≈ 354 k
VINV132048
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/V132048
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VALTRA
- Model
- S352
- Typ
- VALTRA S352 PA / PA
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 10. 8. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 8. 2011
- Barva
- ČERVENÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8419 cm³
- Výkon
- 260 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: A.Z.O., s.r.o. (IČO 46974491) od 17. 9. 2018
- Provozovatel: A.Z.O., s.r.o. (IČO 46974491) od 17. 9. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 8. 2011 | První registrace | TOPAGRI s.r.o. (IČO 27437892) | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 2012 | Nový provozovatel | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 25. 1. 2012 | Nový provozovatel | BIO-MASS CZECH s.r.o. (IČO 24156639) | Registr silničních vozidel |
| 14. 2. 2012 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2017 | Nový vlastník | BIO-MASS CZECH s.r.o. (IČO 24156639) | Registr silničních vozidel |
| 17. 9. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | A.Z.O., s.r.o. (IČO 46974491) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 10. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2027 |
| 28. 10. 2023 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 28. 10. 2027 |
| 9. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 1 900 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2023 |
| 10. 9. 2018 | Evidenční kontrola | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 30. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 8 902 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 7 435 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 9. 2019 |
| 20. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 7 435 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 9. 2019 |
| 24. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel TOPAGRI s.r.o. (IČO 27437892)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Nový provozovatel MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DAŠICKÁ 248, 537 01, CHRUDIM IV
-
Nový provozovatel BIO-MASS CZECH s.r.o. (IČO 24156639)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 10. 8. 2015
-
Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2019 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2019 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO · protokol CZ-3766-17-01-2008
-
Nový vlastník BIO-MASS CZECH s.r.o. (IČO 24156639)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU · protokol CZ-3741-18-59-8002
-
Nový vlastník a provozovatel A.Z.O., s.r.o. (IČO 46974491)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2023 · stanice: Horní Radslavice 51, 594 01, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-19-60-9026
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2027 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 588 45, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-23-60-9095
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- VALTRA
- Obchodní označení
- S352
- Typ
- VALTRA S352 PA / PA
- Varianta
- P42
- Verze
- G23HQ313J
- Typ kód
- PA
- VIN
- V132048
- PČV
- 6302221
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGCO, S.A., BEAUVAIS, FRANCIE
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 10. 8. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 8. 2011
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - 8033 Q3
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SISU DIESEL, INC., LINNAVUORI, FINSKO
- Typ motoru
- 84.583 CTA-4V
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 260 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 97/68HA
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 2200
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5666/ 2550/ 3418
- Rozvor [mm]
- 3105
- Provozní hmotnost
- 10300
- Hmotnosti provozní Do
- 15310
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 31350/ 31350
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3000/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 600/70 R 28 157 A8/ DW20A X 28
650/85 R 38 173 A8/ DWW23A X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGCO, S.A., BEAUVAIS, FRANCIE
- Barva
- ČERVENÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT. 3
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7620-005-00
- ES/EU
- e13*2003/37*0149*
- Číslo TP
- ZA105995
- Číslo ORV
- ZAA162432
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla
*29: 5 666 - 6 086
*31: 3 375 - 3 546
*29,31,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží,
kol, pneumatik, typů náprav, typů spojovacích zařízení atd. Traktor
může být vybaven přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 1 810 kg
(18x55+820) nebo předním TBZ se závažím 360 kg a závažím vzadu o
hmotnosti až 2 000 kg (4x250x2) nebo 400 kg (1x200x2) nebo 300 kg(3x50x2).
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb. v
závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží a další výbavě
traktoru (zejm. typu závěsu).
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice, hubice 38 mm/2 000; výkyvné táhlo/2 000; hák/3
000; koule K80/3 000; přední TBZ/neuvedeno.
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DW20Ax28; 600/65 R 28 147 A8; 6 150 / DW20Ax30; 600/70 R 30 158 A8;
8 000 DW15Lx30; 540/65 R 30 143 A8; 5 450 / W15Lx30; 480/70 R 30 147 A8; 6 150
*45,37 Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DWW23Ax38; 650/75 R 38 169 A8; 11 500 / DW23Ax38; 710/70 R 38 171
A8; 11 500 DW18Lx42; 650/65 R 42 165 A8; 10 300 / DW20Ax42; 620/70 R
42 166 A8; 10 600 Další přípustné kombinace kol a pneumatik jsou
uvedeny v návodu k obsluze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty kol nesplňují některé předepsané požadavky,
a při překročení šířky 2.55 m (změna rozchodu, dvojmontáž zadní
nápravy) navíc:
- není splněna podmínka na vzdálenost světelných zařízení od boku vozidla,
- celková šířka je větší než je předepsáno.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: V132048
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.