SCHWARZMÜLLER BDF

  • 2002
  • MODRÁ

VINVAVAHC2182H175808

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 14:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVAHC2182H175808

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: ŽĎÁR NAD SÁZAVOU.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
BDF
Datum 1. registrace
2. 10. 2002
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2002
Barva
MODRÁ
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 4. 9. 2020
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
756 000 km
při prohlídce 23. 9. 2009
stav v některé prohlídce nižší než dříve
6
Vlastníků v registru
ZOFI AM, s.r.o.
od 25. 3. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 10. 2002 První registrace SCANIA FINANCE CZECH REPUBLIC S.R.O Registr silničních vozidel
2. 10. 2002 Nový provozovatel JTC Transcentrum s.r.o. (IČO 63220598) Registr silničních vozidel
28. 1. 2009 Nový provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374) Registr silničních vozidel
15. 6. 2009 Nový provozovatel Martin Oberfalcer (IČO 71087028) Registr silničních vozidel
30. 7. 2009 Nový vlastník a provozovatel Martin Muřín (IČO 48754307) Registr silničních vozidel
22. 8. 2016 Nový vlastník a provozovatel WRPX 740 s.r.o. (IČO 04099362) Registr silničních vozidel
11. 1. 2019 Nový vlastník a provozovatel Pavel Hoza (IČO 75870886) Registr silničních vozidel
3. 2. 2020 Nový vlastník a provozovatel Tomáš SKRYJA (IČO 72466618) Registr silničních vozidel
25. 3. 2021 Nový vlastník a provozovatel ZOFI AM, s.r.o. (IČO 45023352) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

500 000600 000700 000800 000 1/20099/2009 7. 1. 2009: 680 000 km29. 7. 2009: 590 000 km23. 9. 2009: 756 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 3. 2021 Evidenční kontrola Žďár nad Sázavou (č. 3724) – způsobilé bez závad
29. 1. 2020 Evidenční kontrola Opava (č. 3827) – způsobilé bez závad
9. 9. 2019 Opakovaná STK Opava (č. 3827) – způsobilé bez závad 4. 9. 2020
4. 9. 2019 Pravidelná STK Opava (č. 3827) – dočasně způsobilé
5 vážných
  • 6.1.1.1.1 Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. vážná
  • 6.1.1.2.2 Některé spojovací prvky (šrouby, nýty, sváry) nebo výstužné desky rámu jsou zjevně uvolněné, prasklé nebo chybí. vážná
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.2.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby, pružiny) upevnění kabiny, karoserie nebo nástavby k podvozku nebo rámu vozidla jsou uvolněné, poškozené nebo chybí nebo spojení zjevně neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
4. 10. 2019
11. 1. 2019 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3814) – způsobilé bez závad
31. 8. 2018 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) – způsobilé
5 lehkých
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
31. 8. 2019
10. 10. 2017 Opakovaná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
12. 9. 2018
12. 9. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – dočasně způsobilé
5 lehkých, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
  • 0.2.2.1.2 Vozidlo uvedené do provozu v ČR od 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem. vážná
12. 10. 2017
13. 9. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
13. 9. 2017
16. 8. 2016 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé bez závad
15. 9. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 9. 2016
15. 9. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) – způsobilé
3 lehké
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 9. 2015
16. 9. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
16. 9. 2014
17. 9. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé bez závad 17. 9. 2013
20. 9. 2011 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé
1 lehká
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 9. 2012
23. 9. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé
6 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5051 Nárazník není dostatečně upevněný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7033 Některá vedení (kabely) nejsou dostatečně připevněna, popřípadě některé vodiče jsou uvolněny ve svorkách (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 9. 2011
23. 9. 2009 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 756 000 km způsobilé
3 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 9. 2010
29. 7. 2009 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3814) 590 000 km nižší než dříve způsobilé bez závad 29. 7. 2009
7. 1. 2009 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3615) 680 000 km způsobilé bez závad 7. 1. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SCANIA FINANCE CZECH REPUBLIC S.R.O
    Nový provozovatel JTC Transcentrum s.r.o. (IČO 63220598)
  2. Konec: vlastník SCANIA FINANCE CZECH REPUBLIC S.R.O
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-09-01-0095
  4. Nový provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374)
  5. Nový provozovatel Martin Oberfalcer (IČO 71087028)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-09-07-1885
  7. Nový vlastník a provozovatel Martin Muřín (IČO 48754307)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2010 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-09-09-1482
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2010 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2011 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-10-09-1338
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2011 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2012 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2012 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-11-09-1078
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2013 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-12-09-0809
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2013 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2014 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2014 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-13-09-0862
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2015 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-14-09-0130
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2015 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2016 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2016 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-15-09-0974
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-16-08-1189
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  16. Nový vlastník a provozovatel WRPX 740 s.r.o. (IČO 04099362)
    Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-16-09-0881
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-17-09-0756
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2018 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-17-10-0885
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-08-2402
  21. Nový vlastník a provozovatel Pavel Hoza (IČO 75870886)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-01-0650
  22. Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2019 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-19-09-0208
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2020 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-19-09-0382
  25. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-20-01-1354
  26. Nový vlastník a provozovatel Tomáš SKRYJA (IČO 72466618)
  27. Vyřazení z provozu ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  28. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-03-0156
  29. Nový vlastník a provozovatel ZOFI AM, s.r.o. (IČO 45023352)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • NESTANDARD. PNEU
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
BDF
Varianta
T2-ZJ-17.5
VIN
VAVAHC2182H175808
PČV
8511421
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SCHWARZMÜLLER, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
2. 10. 2002
Datum 1. registrace v ČR
2. 10. 2002
Druh (typ)
RÁMOVÁ PRO VÝMĚNNÉ NÁSTAVBY
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9600/ 2550/ 1000
Rozvor [mm]
Z 5610 1500
Provozní hmotnost
3200
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
235/75 R 17.5 141 G/ 17.5 X 6.75
235/75 R 17.5 141 G/ 17.5 X 6.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHWARZMÜLLER, RAKOUSKO
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZÁVĚSNÉ OKO 50
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2508-103-00
Číslo TP
UH794026
Číslo ORV
UBA104010
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č.102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků s výjimkami (§/odst.):
71/1 - není počítač ujeté vzdálenosti,
101/1,4 - nevyznačeno číslo typového schválení a homologace dle EHK.
DNE 24.1.2019 POVRZENÍ O ALTERNATIVNÍM ROZMĚRU PNEUMATIK SCHWARZMULLER S.R.O.
245/70/70 R 17,5 141 G

Další ověření (externí odkazy)