SCHWARZMÜLLER .
- 2012
- ŠEDÁ
VINVAVJS1339BH311192
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339BH311192
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 41 dnů (4. 3. 2026 až 14. 4. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Model
- .
- Typ
- SCHWARZMÜLLER . SPA 3/E / SPA 3/E
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 3. 2012
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SANTA-TRANS s.r.o. (IČO 25377949) od 14. 4. 2026
- Provozovatel: SANTA-TRANS s.r.o. (IČO 25377949) od 14. 4. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 3. 2012 | První registrace | WALTER LEASING GMBH | Registr silničních vozidel |
| 27. 3. 2012 | Nový provozovatel | A & L TRUCK s.r.o. (IČO 29305438) | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2017 | Nový vlastník | A & L TRUCK s.r.o. (IČO 29305438) | Registr silničních vozidel |
| 4. 3. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | SUPERFAST s.r.o. (IČO 01464493) | Registr silničních vozidel |
| 14. 4. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | SANTA-TRANS s.r.o. (IČO 25377949) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 3. 2026 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 3. 2027 |
| 2. 1. 2025 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 1. 2026 |
| 2. 1. 2024 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 1. 2025 |
| 4. 1. 2023 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 1. 2024 |
| 5. 11. 2021 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 11. 2022 |
| 4. 11. 2020 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 11. 2021 |
| 25. 11. 2019 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 11. 2020 |
| 13. 11. 2018 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 11. 2019 |
| 20. 11. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 11. 2018 |
| 13. 1. 2017 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | – | způsobilé | bez závad | 12. 1. 2018 |
| 12. 1. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 4. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 2. 2017 |
| 3. 2. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 2. 2016 |
| 6. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2015 |
| 4. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník WALTER LEASING GMBHNový provozovatel A & L TRUCK s.r.o. (IČO 29305438)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2014 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOUPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2014 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-13-03-0030
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2015 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-14-03-0521Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2015 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-15-02-0195
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-16-02-0662Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2017 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-17-01-0202
-
Nový vlastník A & L TRUCK s.r.o. (IČO 29305438)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2018 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-17-01-0210
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2018 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-17-11-0552
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2019 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-18-11-0505
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2020 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-19-11-1043
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2021 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-20-11-0153
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2022 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-21-11-0369
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-23-01-0159
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2025 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-24-01-0006
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-01-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2027 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-26-03-0022
-
Nový vlastník a provozovatel SUPERFAST s.r.o. (IČO 01464493)Vyřazení z provozu VELKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Nový vlastník a provozovatel SANTA-TRANS s.r.o. (IČO 25377949)Konec vyřazení z provozu VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (SCHWARZMÜLLER . 2012 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,4 %
Srovnáváme s 169 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Obchodní označení
- .
- Typ
- SCHWARZMÜLLER . SPA 3/E / SPA 3/E
- Typ kód
- SPA 3/E
- VIN
- VAVJS1339BH311192
- PČV
- 8024087
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 3. 2012
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13900/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- T6290 + 1310 + 1310
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6660
- Hmotnosti zatížení SZ
- 12000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8121-001-00
- ES/EU
- e1*2007/46*0577*00
- Číslo ORV
- UBN295887
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVJS1339BH311192
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.