SCHWARZMÜLLER

  • 2012
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
  • 0 cm³

VINVAVJS1339CH315512

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 21:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339CH315512

STK propadla 1. 9. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 1. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 41 dnů (20. 6. 2019 až 31. 7. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Typ
SCHWARZMÜLLER . SPA 3/E / SPA 3/E
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
17. 5. 2012
Datum 1. registrace v ČR
17. 5. 2012
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Zdvihový objem
0 cm³
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 1. 9. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
6
Vlastníků v registru
CHEVELDON s.r.o.
od 31. 7. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 5. 2012 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
17. 5. 2012 Nový provozovatel PORTLOST s.r.o. (IČO 27075443) Registr silničních vozidel
10. 3. 2014 Nový vlastník a provozovatel INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977) Registr silničních vozidel
21. 5. 2018 Nový vlastník INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977) Registr silničních vozidel
10. 12. 2018 Nový vlastník a provozovatel V-spedice s.r.o. (IČO 03059561) Registr silničních vozidel
20. 6. 2019 Nový vlastník a provozovatel INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977) Registr silničních vozidel
31. 7. 2019 Nový vlastník a provozovatel CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 9. 2025 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
1. 9. 2026
30. 8. 2024 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
30. 8. 2025
25. 8. 2023 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – dočasně způsobilé
6 lehkých, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.16.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového válce. vážná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
24. 9. 2023
25. 8. 2023 Opakovaná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 8. 2024
29. 8. 2022 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
29. 8. 2023
27. 8. 2021 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
27. 8. 2022
28. 5. 2020 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
4 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 5. 2021
31. 7. 2019 Evidenční kontrola Plzeň (č. 3413) – způsobilé bez závad
28. 5. 2019 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
28. 5. 2020
29. 11. 2018 Evidenční kontrola Plzeň (č. 3413) – způsobilé bez závad
26. 4. 2018 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
26. 4. 2019
26. 4. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
26. 4. 2018
25. 4. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
25. 4. 2017
27. 4. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 4. 2016
30. 4. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé bez závad 30. 4. 2015
5. 3. 2014 Evidenční kontrola Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé bez závad
30. 4. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé bez závad 30. 4. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel PORTLOST s.r.o. (IČO 27075443)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2013 · stanice: NOVÉ VOZIDLO
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-13-04-4885
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-14-03-0460
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  4. Nový vlastník a provozovatel INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2015 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-14-04-0282
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2015 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-15-04-0270
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-16-04-5795
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-04-5432
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-04-7071
  10. Nový vlastník INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977)
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-11-6693
  12. Nový vlastník a provozovatel V-spedice s.r.o. (IČO 03059561)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-05-7250
  14. Nový vlastník a provozovatel INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977)
  15. Nový vlastník a provozovatel CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-07-7019
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-05-7507
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-08-6413
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-08-6370
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-08-5659
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-08-5716
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-08-6467
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-09-0171
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Typ
SCHWARZMÜLLER . SPA 3/E / SPA 3/E
Typ kód
SPA 3/E
VIN
VAVJS1339CH315512
PČV
8341263
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
17. 5. 2012
Datum 1. registrace v ČR
17. 5. 2012
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13900/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T6290+1310; 1310
Provozní hmotnost
6980
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
T 12000;9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
/ 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-01
ES/EU
e1*2007/46*0577*
Číslo TP
UJ109848
Číslo ORV
UAX602310
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
LEASING DNE 21.05.2018 GENERALI CZ/0024/9263997089 DNE 10.12.2018 KOOPERATIVA CZ/0010/6321472754
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
DRUHOPIS TP VYPSÁN DLE PLATNÝCH PŘEDPISŮ V DOBĚ VÝROBY VOZIDLA.

Další ověření (externí odkazy)