SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2014
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ

VINVAVJS1339DD332922

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339DD332922

STK končí 10. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
/ S1
Datum 1. registrace
26. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
26. 3. 2014
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 36 dnů
platnost do 10. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníků v registru
CP-service, a. s.
od 24. 4. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 3. 2014 První registrace Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820) Registr silničních vozidel
26. 3. 2018 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
26. 3. 2018 Nový provozovatel CP-service, a. s. (IČO 64361497) Registr silničních vozidel
24. 4. 2023 Nový vlastník CP-service, a. s. (IČO 64361497) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 12. 2025 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
10. 12. 2026
12. 12. 2024 Pravidelná STK Rybnice (č. 3415) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
12. 12. 2025
18. 12. 2023 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
18. 12. 2024
21. 12. 2022 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
21. 12. 2023
7. 12. 2021 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
7. 12. 2022
15. 12. 2020 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
15. 12. 2021
11. 12. 2019 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
11. 12. 2020
19. 12. 2018 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
19. 12. 2019
12. 3. 2018 Evidenční kontrola Mýto (č. 3418) – způsobilé bez závad
19. 1. 2018 Pravidelná STK Mýto (č. 3418) – způsobilé bez závad 19. 1. 2019
23. 3. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé bez závad 23. 3. 2017
20. 3. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé bez závad 20. 3. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2015 · stanice: FIKTIVNÍ, 99999, OBECNÍ ÚŘADY
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-15-03-0261
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-16-03-1757
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2019 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-18-01-0100
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2018 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-18-03-0039
  6. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel CP-service, a. s. (IČO 64361497)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-12-3796
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-12-2346
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-12-3290
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-12-1480
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-12-4327
  12. Nový vlastník CP-service, a. s. (IČO 64361497)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-12-3423
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2025 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-24-12-0928
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-12-2298
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339DD332922
PČV
12992595
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
26. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
26. 3. 2014
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
1310; 1310
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
5960
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1. 1. 8121
ES/EU
E1*2007/46*0577*01
Číslo TP
UF486475
Číslo ORV
UBE914691
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
* Číslo homologace typu ES e1*2007/41*0577*00
*36: 39 000/36 000
*37: T 12 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
[ Alternativní provedení vozidla :
* 1: NÁKLADNÍ NÁVĚS ADR
* 2: SKŘÍŇOVÝ
CHLADÍRENSKÝ
ISOTERMICKÝ
* 5: KOS 3/E, KOS T 3/E, SPA 3/E - K, SPA 3/E - T
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
UNICAR S.R.L., SEDICO, ITÁLIE
UNIVAN S.P.A., PIEVESESTINA, ITÁLIE
LAMBERET BP, CYR SUR MENTHON, FRANCIE
*20: SKŘÍŇOVÁ
SKŘÍŇOVÁ CHLADÍRENSKÁ
*28, 29, 31, 32, 33, 34, 35: dle provedení
*36: 37 000/30 500
44 000/41 000
39 000/39 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
44 000/44 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
*37: T 9 500; 9 000/7 000; 9 000/7 000; 9 000/7 000
T 17 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
T 12 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
T 17 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
*44, 45, 46: dle specifikace výrobce náprav a vozidla
*60: Vozidlo plní podmínky ADR a je typu AT.
Provoz soupravy při okamžité hmotnosti nad 48 t podléhá režimu
zvláštního užívání silnic podle zákona č. 13/1997 Sb.]
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)