SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2014
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
  • 0 cm³

VINVAVJS1339DD332926

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339DD332926

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
/ S1
Datum 1. registrace
6. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2014
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Zdvihový objem
0 cm³
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníci v registru
CP-service, a. s.
od 24. 4. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 1. 2014 První registrace Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820) Registr silničních vozidel
26. 3. 2018 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
26. 3. 2018 Nový provozovatel CP-service, a. s. (IČO 64361497) Registr silničních vozidel
24. 4. 2023 Nový vlastník CP-service, a. s. (IČO 64361497) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 5. 2026 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé bez závad 6. 5. 2027
7. 5. 2025 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
7. 5. 2026
9. 5. 2024 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
9. 5. 2025
8. 6. 2023 Opakovaná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 5. 2024
11. 5. 2023 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.90.4.2 Některá část systému zavírání / otevírání nebo zajištění bočnic je zjevně opotřebovaná, zkorodovaná nebo neodpovídá požadavkům nebo některá část systému chybí nebo je poškozená tak, že některá část bočnice nelze spolehlivě uzavřít nebo zajistit proti otevření. vážná
10. 6. 2023
10. 5. 2022 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 5. 2023
18. 5. 2021 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 5. 2022
18. 3. 2020 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
18. 3. 2021
7. 3. 2019 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 3. 2020
6. 3. 2018 Pravidelná STK Mýto (č. 3418) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 3. 2019
28. 3. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3418) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
28. 3. 2018
3. 3. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3418) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
3. 3. 2017
5. 2. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) – způsobilé bez závad 5. 2. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2015 · stanice: FIKTIVNÍ, 99999, OBECNÍ ÚŘADY
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2016 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-15-02-0123
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2016 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2017 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2017 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-16-03-0010
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2018 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-17-03-0088
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2019 · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-18-03-0014
  6. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel CP-service, a. s. (IČO 64361497)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-03-1504
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-03-3824
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-05-3944
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-05-2615
  11. Nový vlastník CP-service, a. s. (IČO 64361497)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-05-2472
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-06-1927
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-05-1826
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-05-1313
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-05-1066
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339DD332926
PČV
12906740
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
6. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2014
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
1310; 1310
Provozní hmotnost
5960
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-01
ES/EU
e1*2007/46*0577*01
Číslo TP
UF486251
Číslo ORV
UBE914692
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
* Číslo homologace typu ES e1*2007/41*0577*00
*36: 39 000/36 000
*37: T 12 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
[ Alternativní provedení vozidla :
* 1: NÁKLADNÍ NÁVĚS ADR
* 2: SKŘÍŇOVÝ
CHLADÍRENSKÝ
ISOTERMICKÝ
* 5: KOS 3/E, KOS T 3/E, SPA 3/E - K, SPA 3/E - T
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
UNICAR S.R.L., SEDICO, ITÁLIE
UNIVAN S.P.A., PIEVESESTINA, ITÁLIE
LAMBERET BP, CYR SUR MENTHON, FRANCIE
*20: SKŘÍŇOVÁ
SKŘÍŇOVÁ CHLADÍRENSKÁ
*28, 29, 31, 32, 33, 34, 35: dle provedení
*36: 37 000/30 500
44 000/41 000
39 000/39 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
44 000/44 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
*37: T 9 500; 9 000/7 000; 9 000/7 000; 9 000/7 000
T 17 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
T 12 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
T 17 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
*44, 45, 46: dle specifikace výrobce náprav a vozidla
*60: Vozidlo plní podmínky ADR a je typu AT.
Provoz soupravy při okamžité hmotnosti nad 48 t podléhá režimu
zvláštního užívání silnic podle zákona č. 13/1997 Sb.]
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[1.1.14.1.1:Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková
 koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo
 brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5
 mm.,1.2.1.2.2:Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže
 nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně
 vychyluje z přímého směru.,1.4.2.1.1:Některé z kol vozidla, ovládané parkovací
 brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. ,4.5.1.1.2:Nesvítí zadní
 mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky.,4.8.2.1.1:Vozidlo není
 vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy.]
 Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 1310+1310

Další ověření (externí odkazy)