SCHWARZMÜLLER SPA 3/E
- 2014
- ŠEDÁ
VINVAVJS1339ED342430
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339ED342430
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 7. 9. 2026 skončila výsledkem „dočasně způsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 3. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 7 dnů (9. 10. 2019 až 16. 10. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Model
- SPA 3/E
- Typ
- / S1
- Datum 1. registrace
- 22. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 7. 2014
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823) od 9. 10. 2019
- Vlastník: CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823) od 22. 11. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 7. 2014 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 22. 7. 2014 | Nový provozovatel | INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977) | Registr silničních vozidel |
| 9. 10. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823) | Registr silničních vozidel |
| 9. 10. 2019 | Nový vlastník | INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977) | Registr silničních vozidel |
| 16. 10. 2019 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 22. 11. 2023 | Nový vlastník | CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 10. 2026 | Opakovaná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 9. 2027 |
| 7. 9. 2026 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 6 vážných
| 7. 10. 2026 |
| 3. 9. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 9. 2026 |
| 30. 8. 2024 | Opakovaná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2025 |
| 26. 8. 2024 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 25. 9. 2024 |
| 25. 8. 2023 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 8. 2024 |
| 26. 8. 2022 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 8. 2023 |
| 19. 8. 2021 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 8. 2022 |
| 10. 7. 2020 | Opakovaná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 7. 2021 |
| 3. 7. 2020 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 2. 8. 2020 |
| 27. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 7. 2019 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 7. 2020 |
| 13. 7. 2018 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2019 |
| 14. 7. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2018 |
| 12. 7. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 7. 2017 |
| 13. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-15-07-0114
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-16-07-1758Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-07-2439
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-07-2697
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-07-0221
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-09-6545
-
Nový vlastník a provozovatel CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823)Nový vlastník INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977)
-
Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-07-0765
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-07-1972
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-08-4542
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-08-6168
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-08-5664
-
Nový vlastník CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-08-5327
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-08-6505
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2026 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-25-09-0031
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2026 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-26-09-0167
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Obchodní označení
- SPA 3/E
- Typ
- / S1
- Typ kód
- S1
- VIN
- VAVJS1339ED342430
- PČV
- 13143497
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Datum 1. registrace
- 22. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 7. 2014
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13840/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- T 6 310+1 310+1 310
- Provozní hmotnost
- 6470
- Hmotnosti zatížení SZ
- 12000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- T 12 000; 9 000/ 8 000
9 000/ 8 000
9 000/ 8 000
/ - Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 435/50 R 19.5 160 J / 14.00 X 19.5
435/50 R 19.5 160 J / 14.00 X 19.5
435/50 R 19.5 160 J / 14.00 X 19.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
- Barva
- ŠEDÁ
- Barva doplňková
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1. 1. 8121
- ES/EU
- e1*2007/46*0577*
- Číslo ORV
- UBJ872014
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Další záznamy
- #N.1-N.3: DNE 07.10.2019 ZAEVIDOVÁNÍ ALTERNATIVNÍCH PNEUMATIK DLE AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE: 445/45 R 19,5 160J.
TP VYSTAVEN DLE PŘEDPISŮ PLATNÝCH V DOBĚ VÝROBY VOZIDLA
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVJS1339ED342430
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.