SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2014
  • ČERVENÁ
  • .

VINVAVJS1339ED347334

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339ED347334

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
/ S1
Datum 1. registrace
1. 8. 2014
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2014
Barva
ČERVENÁ
Palivo
.
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
1
Vlastníků v registru
Jaroslav Štěpnička
od 1. 8. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 8. 2014 První registrace Jaroslav Štěpnička (IČO 13253913) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 6. 2026 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
4. 6. 2027
4. 6. 2025 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
4. 6. 2026
17. 6. 2024 Technická silniční kontrola Ostrava (č. 7707) – způsobilé bez závad
12. 6. 2024 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
12. 6. 2025
15. 6. 2023 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 6. 2024
1. 7. 2022 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
1. 7. 2023
8. 7. 2021 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
8. 7. 2022
8. 7. 2020 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 7. 2021
9. 7. 2019 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 7. 2020
12. 7. 2018 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 7. 2019
13. 7. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 7. 2018
15. 7. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé bez závad 15. 7. 2017
16. 7. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) – způsobilé bez závad 16. 7. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Štěpnička (IČO 13253913)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2015 · stanice: FIKTIVNÍ, 99999, OBECNÍ ÚŘADY
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2017 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2018 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-17-07-0113
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2019 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-18-07-0123
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2020 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-19-07-0051
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2021 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-20-07-0039
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2022 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-21-07-0037
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-07-0034
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2024 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-23-06-0136
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2025 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-24-06-0103
  12. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: 30. dubna 1682/24, 70200, Ostrava · protokol CZ-7707-24-06-0113
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2026 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-25-06-0045
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2027 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-26-06-0050
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339ED347334
PČV
13156888
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
1. 8. 2014
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2014
Druh (typ)
VALNÍKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Palivo
.
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
1310; 1310
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
435/50 R 19.5 160 J / 19.5 X 14.00
435/50 R 19.5 160 J/ 19.5 X 14.00
435/50 R 19.5 160 J/ 19.5 X 14.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1. 1. 8121
ES/EU
e1*2007/46*0577*01
Číslo TP
UG060089
Číslo ORV
UAL668622
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)