SCHWARZMÜLLER SPA3/E
- 2016
- ŠEDÁ
VINVAVJS1339FD371404
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339FD371404
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: HUMPOLEC.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Model
- SPA3/E
- Typ
- / S1
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 4. 1. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 1. 2016
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309) od 1. 9. 2026
- Provozovatel: MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309) od 1. 9. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 1. 2016 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 4. 1. 2016 | Nový provozovatel | ČSAD Hodonín a.s. (IČO 60747536) | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 2022 | Nový vlastník | ČSAD Hodonín a.s. (IČO 60747536) | Registr silničních vozidel |
| 1. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 7. 2026 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 729 107 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 7. 2027 |
| 10. 7. 2025 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 664 666 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2026 |
| 29. 7. 2024 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 589 269 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2025 |
| 18. 8. 2023 | Opakovaná STK | Brno (č. 3716) | 6 614 493 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 8. 2024 |
| 9. 8. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | 560 133 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 1 vážná
| 8. 9. 2023 |
| 3. 8. 2022 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 514 017 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 8. 2023 |
| 10. 8. 2021 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 481 026 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 8. 2022 |
| 10. 8. 2020 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 461 062 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 8. 2021 |
| 11. 9. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 9. 2020 |
| 10. 9. 2018 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 224 295 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 9. 2019 |
| 4. 12. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 162 777 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 12. 2018 |
| 28. 12. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 28. 12. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel ČSAD Hodonín a.s. (IČO 60747536)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2017 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-16-12-1534
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2018 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-17-12-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2019 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-09-0294
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-09-1768
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2021 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-20-08-0318
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2022 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-21-08-0371
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2023 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-22-08-0157
-
Nový vlastník ČSAD Hodonín a.s. (IČO 60747536)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2023 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-23-08-0061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2024 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-23-08-0121
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2025 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-24-07-1041
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2026 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-25-07-0359
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2027 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-26-07-0261
-
Nový vlastník a provozovatel MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309)
-
Vyřazení z provozu HUMPOLEC
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (SCHWARZMÜLLER SPA3/E 2016 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 99,3 %
Srovnáváme s 146 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCHWARZMÜLLER SPA3/E
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Obchodní označení
- SPA3/E
- Typ
- / S1
- Typ kód
- S1
- VIN
- VAVJS1339FD371404
- PČV
- 13824583
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- WILHELM SCHWARZMÜLLER
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 4. 1. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 1. 2016
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13840/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- T 6310+1310+ 1310
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 5650
- Hmotnosti zatížení SZ
- 12000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WILHELM SCHWARZMÜLLER
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 8121-001-01
- ES/EU
- e1*2007/46*0577*01
- Číslo ORV
- UBM520510
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VAVJS1339FD371404
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.