SCHWARZMÜLLER SPA3/E

  • 2015
  • MODRÁ

VINVAVJS1339FH354618

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339FH354618

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA3/E
Typ
/ S1
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
1. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
1. 4. 2015
Barva
MODRÁ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
497 841 km
při prohlídce 24. 3. 2020

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let (všechny roky výroby): 476–586 tis. km (medián 519 198 km, 33 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Daniel Novák
od 8. 8. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 4. 2015 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
1. 4. 2015 Nový provozovatel MARLO AB s.r.o. (IČO 60931230) Registr silničních vozidel
1. 4. 2020 Nový vlastník MARLO AB s.r.o. (IČO 60931230) Registr silničních vozidel
21. 12. 2021 Nový vlastník a provozovatel Jiří Hanuš (IČO 08295107) Registr silničních vozidel
8. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel Daniel Novák (IČO 08151717) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 9. 2024 Pravidelná STK Velim (č. 3238) – způsobilé bez závad 12. 9. 2025
19. 6. 2023 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 6. 2024
31. 10. 2022 Před schvál. tech. způsob. vozidla Pardubice (č. 3622) – způsobilé bez závad 31. 10. 2023
8. 8. 2022 Evidenční kontrola Pardubice (č. 3622) – způsobilé bez závad
7. 6. 2022 Pravidelná STK Nymburk (č. 3220) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 6. 2023
16. 12. 2021 Evidenční kontrola Pardubice (č. 3610) – způsobilé bez závad
22. 7. 2021 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) – způsobilé bez závad
16. 4. 2021 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
16. 4. 2022
18. 8. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 7701) – způsobilé bez závad
24. 3. 2020 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 497 841 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
24. 3. 2021
24. 3. 2020 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.90.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
24. 3. 2021
15. 3. 2019 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) – způsobilé
6 lehkých
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
15. 3. 2020
13. 3. 2018 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) – způsobilé bez závad 13. 3. 2019
31. 3. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
31. 3. 2018
1. 4. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé bez závad 1. 4. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel MARLO AB s.r.o. (IČO 60931230)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2017 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2018 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-17-03-1671
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2019 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-03-0538
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-19-03-0748
  6. Vyřazení z provozu CHRUDIM
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2021 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-03-1015
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2021 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-03-1025
  8. Nový vlastník MARLO AB s.r.o. (IČO 60931230)
    Konec vyřazení z provozu CHRUDIM
  9. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-20-08-0121
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2022 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-04-0615
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-07-0206
  12. Vyřazení z provozu CHRUDIM
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-12-0811
  14. Nový vlastník a provozovatel Jiří Hanuš (IČO 08295107)
    Konec vyřazení z provozu CHRUDIM
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2023 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-22-06-0069
  16. Nový vlastník a provozovatel Daniel Novák (IČO 08151717)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-08-0422
  17. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-10-1916
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2024 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-23-06-0761
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-09-0639
  20. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339FH354618
PČV
13436870
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
PLOŠINOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
1. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
1. 4. 2015
Druh (typ)
01 PLOŠINA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 2800
Rozvor [mm]
T 6310+1310+1310
Provozní hmotnost
6340
Hmotnosti zatížení SZ
12000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
445/45 R 19,5 160J/ 14,00-19,5
445/45 R 19,5 160J/ 14,00-19,5
445/45 R 19,5 160J/ 14,00-19,5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
8121-001-01
ES/EU
e1*2007/46*0577*01
Číslo ORV
UBK811456
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Dne 02.06.2025 vyřazeno z provozu č.j. MěÚ/58398/2025/DOP
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Technická způsobilost potvrzena dne 16.03.2015 SCHWARZMÜLLER s.r.o., Za Dálnicí 508, Žebrák.
Dne 02.11.2022 zaevidována přestavba z valníkového na plošinový přívěs.

Další ověření (externí odkazy)