SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2015
  • ŠEDÁ
  • 0 cm³

VINVAVJS1339FH355754

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339FH355754

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
/ S1
Datum 1. registrace
2. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 4. 2015
Barva
ŠEDÁ
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 1. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
4
Vlastníci v registru
CHEVELDON s.r.o.
od 22. 11. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 4. 2015 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
2. 4. 2015 Nový provozovatel INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977) Registr silničních vozidel
16. 10. 2019 Nový vlastník INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977) Registr silničních vozidel
16. 10. 2019 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
16. 10. 2019 Nový provozovatel CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823) Registr silničních vozidel
22. 11. 2023 Nový vlastník CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 6. 2026 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
1. 6. 2027
29. 5. 2025 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
29. 5. 2026
24. 5. 2024 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
24. 5. 2025
29. 5. 2023 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 5. 2024
26. 5. 2022 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
26. 5. 2023
24. 5. 2021 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 5. 2022
13. 3. 2020 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 3. 2021
11. 10. 2019 Evidenční kontrola Plzeň (č. 3413) – způsobilé bez závad
15. 3. 2019 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 3. 2020
16. 3. 2018 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
16. 3. 2019
16. 3. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
16. 3. 2018
18. 3. 2016 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – způsobilé bez závad 18. 3. 2017
18. 3. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) – nezpůsobilé
1 nebezpečná
  • 4.3.1.1.3 Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. nebezpečná

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-16-03-3753
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-16-03-3612
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-03-3286
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-03-3502
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-03-3589
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-10-3007
  7. Nový vlastník INSTORM s.r.o. v likvidaci (IČO 02128977)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-03-3144
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-05-5529
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-05-7844
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-05-7215
  12. Nový vlastník CHEVELDON s.r.o. (IČO 24689823)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-05-6846
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-05-7983
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-06-0226
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339FH355754
PČV
13438894
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÁ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
2. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 4. 2015
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13840/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T6 590+1310+1310
Provozní hmotnost
7240
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 36000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13620
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50 - X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-001-01
ES/EU
e1/2007/46*0577*01
Číslo TP
UG340140
Číslo ORV
UBF219310
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
* Číslo homologace typu ES e1*2007/41*0577*00
*36: 39 000/36 000
*37: T 12 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
[ Alternativní provedení vozidla :
* 1: NÁKLADNÍ NÁVĚS ADR
* 2: SKŘÍŇOVÝ
CHLADÍRENSKÝ
ISOTERMICKÝ
* 5: KOS 3/E, KOS T 3/E, SPA 3/E - K, SPA 3/E - T
*10: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
*19: SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN, S.R.O., ČR
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
UNICAR S.R.L., SEDICO, ITÁLIE
UNIVAN S.P.A., PIEVESESTINA, ITÁLIE
LAMBERET BP, CYR SUR MENTHON, FRANCIE
*20: SKŘÍŇOVÁ
SKŘÍŇOVÁ CHLADÍRENSKÁ
*28, 29, 31, 32, 33, 34, 35: dle provedení
*36: 37 000/30 500
44 000/41 000
39 000/39 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
44 000/44 000 (-pouze v případě dodržení rozvoru T...+ 1 410 + 1 410)
*37: T 9 500; 9 000/7 000; 9 000/7 000; 9 000/7 000
T 17 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000; 9 000/8 000
T 12 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
T 17 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000; 9 000/9 000 (T...+ 1 410 + 1 410)
*44, 45, 46: dle specifikace výrobce náprav a vozidla
*60: Vozidlo plní podmínky ADR a je typu AT.
Provoz soupravy při okamžité hmotnosti nad 48 t podléhá režimu
zvláštního užívání silnic podle zákona č. 13/1997 Sb.]
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)