SCHWARZMÜLLER SPA3/E

  • 2016
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ

VINVAVJS1339GD381394

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339GD381394

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA3/E
Typ
S1
Datum 1. registrace
29. 9. 2016
Datum 1. registrace v ČR
29. 9. 2016
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
796 239 km
při prohlídce 17. 9. 2022

Obvyklé u modelu 6 let po roce výroby (všechny roky výroby): 526–652 tis. km (medián 611 372 km, 30 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Zasilatelství Řehák s.r.o.
od 3. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 9. 2016 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
29. 9. 2016 Nový provozovatel Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262) Registr silničních vozidel
3. 10. 2022 Nový vlastník Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000400 000600 000800 000 2019202020212022 12. 10. 2018: 283 726 km25. 10. 2019: 423 326 km18. 9. 2021: 672 445 km17. 9. 2022: 796 239 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 9. 2026 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
5. 9. 2027
8. 9. 2025 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) – způsobilé bez závad 8. 9. 2026
7. 10. 2024 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) – způsobilé bez závad
14. 9. 2024 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
14. 9. 2025
22. 5. 2024 Technická silniční kontrola Karlovy Vary (č. 7719) – způsobilé bez závad
10. 11. 2023 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) – způsobilé bez závad
16. 9. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
16. 9. 2024
17. 9. 2022 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 796 239 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 9. 2023
18. 9. 2021 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 672 445 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 9. 2022
21. 9. 2020 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) – způsobilé bez závad 21. 9. 2021
17. 2. 2020 Technická silniční kontrola Karlovy Vary (č. 7719) – způsobilé bez závad
16. 11. 2019 Opakovaná STK Ústí nad Labem (č. 3516) – způsobilé bez závad 25. 10. 2020
25. 10. 2019 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 423 326 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 5.2.3.5.1 Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). vážná
24. 11. 2019
12. 10. 2018 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 283 726 km způsobilé bez závad 12. 10. 2019
16. 10. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) – způsobilé bez závad 16. 10. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2017
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-17-10-1442
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-18-10-1132
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-10-2593
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2020 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-11-1416
  6. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Závodní 386/100, 360 09, Karlovy Vary · protokol CZ-7719-20-02-0057
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2021 · stanice: BRTNICKÁ 23, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3714-20-09-0148
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-09-1845
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-09-1679
  10. Nový vlastník Zasilatelství Řehák s.r.o. (IČO 27264262)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-09-1373
  12. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-11-0223
  13. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Závodní 386/100, 360 09, Karlovy Vary · protokol CZ-7719-24-05-0097
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-09-1195
  15. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-24-10-0175
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2026 · stanice: BRTNICKÁ 23, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3714-25-09-0032
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-26-09-0434
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA3/E
Typ
S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339GD381394
PČV
14242063
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
29. 9. 2016
Datum 1. registrace v ČR
29. 9. 2016
Druh (typ)
06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14040/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
1410+1310
Provozní hmotnost
7490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 39000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
13500
Ložná šířka
2470
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-005-00
ES/EU
E1*2007/46*0577*03
Číslo TP
UH579042
Číslo ORV
UBE218629
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102

Další ověření (externí odkazy)