SCHWARZMÜLLER SPA 3/E

  • 2016
  • ŠEDÁ

VINVAVJS1339GH374342

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VAVJS1339GH374342

STK končí 24. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCHWARZMÜLLER
Model
SPA 3/E
Typ
/ S1
Datum 1. registrace
14. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2016
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 20 dnů
platnost do 24. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
422 204 km
při prohlídce 21. 12. 2020

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky (všechny roky výroby): 380–500 tis. km (medián 445 604 km, 129 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Enelgo s.r.o.
od 28. 3. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 3. 2016 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
14. 3. 2016 Nový provozovatel MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (IČO 25259431) Registr silničních vozidel
27. 3. 2019 Nový provozovatel Enelgo s.r.o. (IČO 04666721) Registr silničních vozidel
28. 3. 2024 Nový vlastník Enelgo s.r.o. (IČO 04666721) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

300 000350 000400 000450 000 2/202012/2020 21. 2. 2020: 310 963 km13. 11. 2020: 409 339 km21. 12. 2020: 422 204 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 11. 2025 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
24. 11. 2026
25. 11. 2024 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3738) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
25. 11. 2025
27. 11. 2023 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 11. 2024
28. 11. 2022 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 11. 2023
6. 12. 2021 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) – způsobilé bez závad 6. 12. 2022
21. 12. 2020 Opakovaná STK Staré Město (č. 3719) 422 204 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
13. 11. 2021
13. 11. 2020 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) 409 339 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
13. 12. 2020
21. 2. 2020 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) 310 963 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
21. 2. 2021
7. 3. 2019 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
7. 3. 2020
10. 3. 2018 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) – způsobilé bez závad 10. 3. 2019
11. 3. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) – způsobilé bez závad 11. 3. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic (IČO 25259431)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2017
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-17-03-0980
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2019 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-03-0791
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2020 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-19-03-0069
  5. Nový provozovatel Enelgo s.r.o. (IČO 04666721)
  6. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  7. Konec vyřazení z provozu LUHAČOVICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-02-0248
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2020 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-11-0157
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-12-0241
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2022 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-21-12-0073
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2023 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-11-0343
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2024 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-23-11-0255
  14. Nový vlastník Enelgo s.r.o. (IČO 04666721)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2025 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-24-11-0084
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-25-11-0231
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
SCHWARZMÜLLER
Obchodní označení
SPA 3/E
Typ
/ S1
Typ kód
S1
VIN
VAVJS1339GH374342
PČV
13918384
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Datum 1. registrace
14. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2016
Druh (typ)
99 KAROSERIE NEUVEDENA V SOUPISU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14040/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
T 6380+1410+1310
Provozní hmotnost
7500
Hmotnosti zatížení SZ
12000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 39000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
/
Ložná délka
13500
Ložná šířka
2470
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WILHELM SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8121-05
ES/EU
e1*2007/46*0577*03
Číslo ORV
UBI620400
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)